Urząd Miejski w Gdańsku
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Herb Miasta Gdańska
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu:
tel: +48 58 52 44 500,
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP:
/UMGDA/SkrytkaESP

Psycholog w Zespole Gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego

Ogłoszenie o naborze nr 7/2024 na wolne stanowisko psychologa w Zespole Gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego

Określenie stanowiska: psycholog

Wymiar czasu pracy: 1 etat, równoważny system czasu pracy (wg harmonogramu)

Podstawa zatrudnienie: umowa o pracę na zastępstwo

Miejsce świadczenia pracy: Gdańsk

Data rozpoczęcia zatrudnienia: 01.09.2024 r.

Wymagania niezbędne:

  • ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na niniejszym stanowisku
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie
  • nieposzlakowana opinia
  • obywatelstwo polskie
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
  • posiadanie pełni praw rodzicielskich (dotyczy osób posiadających dzieci)
  • wypełnianie obowiązku alimentacyjnego (w przypadku tytułu egzekucyjnego).

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy diagnostycznej i wparcia psychologicznego (wskazana znajomość tematyki i doświadczenie z obszaru psychotraumatologii dzieci i młodzieży)
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja własnego stanowiska pracy
  • sumienność, terminowość, odpowiedzialność, otwartość na kontakt z ludźmi
  • asertywność i umiejętność pracy w zespole.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • bieżące wsparcie psychologiczne wychowanka placówki, w ramach indywidualnych spotkań z dzieckiem
  • wykonanie diagnoz psychofizycznych wychowankom, zgodnie z § 14 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 grudnia 2011 r. w sprawie instytucjonalnej pieczy zastępczej
  • ścisła i bieżąca współpraca z kadrą placówki oraz innymi specjalistami, w celu ustalania kierunku pracy na rzecz dziecka
  • bieżące dokumentowanie pracy psychologa tj. prowadzenie kart udziału w zajęciach prowadzonych przez psychologa, prowadzenie arkusza badań i obserwacji psychologicznych
  • współpraca z rodzicem dziecka w zakresie jego psychoedukacji, w tym w miarę potrzeb, obserwacja kontaktów dziecka z rodzicem, na terenie placówki.

Wymagane dokumenty

  1. CV
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  3. kopie świadectw pracy
  4. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Oferujemy:

  1. wynagrodzenie 6050,00 zł brutto
  2. dodatek stażowy
  3. uznaniowa nagroda kwartalna
  4. uznaniowa roczna nagroda pieniężna za szczególne zaangażowanie
  5. dodatek specjalny z tytułu powierzenia dodatkowych zadań
  6. nagroda jubileuszowa
  7. dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  8. możliwość przystąpienia do Pracowniczego Planu Kapitałowego
  9. pakiet świadczeń socjalnych
  10. możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia, dofinansowanie do wybranych form edukacji własnych)
  11. szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje
  12. stałą superwizję zespołu

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów

Osoby zainteresowane proszę składanie dokumentów do 15.08.2024 r. w kancelarii Zespołu Gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego w Gdańsku, ul. Jana Sobieskiego 100 lub na adres e-mail: kancelaria@zgpo.gdansk.pl z dopiskiem „Oferta – psycholog ZGPO”.

Inne informacje

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy wstępnej. Oferty odrzucone, nieodebrane przez kandydatów, będą przechowywane są przez okres 3 miesięcy od dnia zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Po upływie tego terminu zostaną komisyjnie zniszczone.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi mniej niż 6%.

Składane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ):

Ja niżej podpisany/a wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych -zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. RODO- zawartych w dokumentach składanych w związku z naborem na stanowisko psychologa w Zespole Gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego w Gdańsku – zawierających dane inne niż wymagane przepisami prawa oraz zawierające szczególne kategorie danych, o których mowa w art.9 ust.1 RODO, w celu realizacji procesu rekrutacji.

  1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Zespół Gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego (ZGPO) z siedzibą ul. Jana Sobieskiego 100, 80-216 Gdańsk, zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gdańsku pod numerem NIP: 5830011969 Regon: 387531080
  2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Weronikę Krakówkę, z którym można skontaktować się poprzez adres mailowy iod@gdansk.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Zespół Gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c (przepis prawa) lit. a (zgody) RODO.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
  6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego czy organizacji międzynarodowej;
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
  10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.
Metryczka publikacji