Urząd Miejski w Gdańsku
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Herb Miasta Gdańska
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu:
tel: +48 58 52 44 500,
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP:
/UMGDA/SkrytkaESP

Gdańskie Centrum Kontaktu

Gdańskie Centrum Kontaktu przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę pod numerem telefonu: 58 52 44 500 oraz e-mail: kontakt@gdansk.gda.pl


Gdańskie Centrum Kontaktu przyjmuje zgłoszenia dotyczące wszelkich nieprawidłowości funkcjonowania elementów infrastruktury miasta i przekazuje dyspozycje odpowiednim służbom. W przypadku gdy sprawa dotyczy terenu nieznajdującego się w zakresie działań Urzędu Miejskiego w Gdańsku i jego jednostek, Gdańskie Centrum Kontaktu informuje osobę zgłaszającą do jakiej instytucji zwrócić się w konkretnej sytuacji.


Aplikacja Gdańskie Centrum Kontaktu


Zauważyłeś: zalaną ulicę, zalegający śnieg, zaśmiecenie, dziurę w jezdni, porzucone auto itp.?
Skorzystaj z Aplikacji Gdańskie Centrum Kontaktu - samodzielnej aplikacji internetowej i mobilnej, służącej do utrzymania czystości i ładu na terenie miasta. W łatwy sposób przekaż informację o lokalizacji i szczegółach problemu. Wystarczy, że wskażesz na mapie miejsca, które chcesz zgłosić np. zalegania nieczystości latem lub śniegu / oblodzenia zimą, dewastacji, uszkodzenia nawierzchni jezdni itp., a Twoje zgłoszenie trafi do właściwych służb, które zajmą się sprawą.

Metryczka publikacji