Urząd Miejski w Gdańsku
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Herb Miasta Gdańska
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu:
tel: +48 58 52 44 500,
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP:
/UMGDA/SkrytkaESP

Podinspektor/inspektor w Wydziale Organizacyjno-Technicznym w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Gdańsku

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze: podinspektor/inspektor w Referacie Organizacyjnym w Wydziale Organizacyjno-Technicznym (1 etat, umowa o pracę)

I. Główne obowiązki

  1. Prowadzenie kancelarii Ośrodka w systemie elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD) w tym podział i rejestracja korespondencji zgodnie z przyjętym porządkiem
  2. Obsługa skrzynek e-maila
  3. Przygotowanie raportów z korespondencją do wysyłki
  4. Przygotowanie korespondencji przeznaczonej dla komórek organizacyjnych Ośrodka
  5. Udzielanie informacji z zakresu zadań Ośrodka
  6. Doskonalenie i wdrażanie proponowanych działań w zakresie pełniejszego wykorzystania systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją
  7. Współpraca z komórkami organizacyjnymi Ośrodka

II. Wymagania niezbędne

  1. Wykształcenie - co najmniej średnie - w przypadku stanowiska podinspektora i inspektora dodatkowo wymagany jest odpowiednio co najmniej 3-letni i 5-letni udokumentowany staż pracy na stanowisku we wskazanym w obowiązkach zakresie lub wyższe - dla stanowiska podinspektora staż pracy nie jest wymagany do zakwalifikowania się do kolejnego etapu naboru (jednakże, gdy kandydat posiada jakikolwiek staż pracy, to należy dołączyć dokumenty poświadczające ten fakt), w przypadku stanowiska inspektora wymagany jest co najmniej 3-letni udokumentowany staż pracy na stanowisku we wskazanym w obowiązkach zakresie
  2. Bardzo dobra komunikatywność i kultura osobista
  3. Umiejętność pracy w zespole
  4. Umiejętność pracy pod presją czasu
  5. Umiejętność bardzo dobrej obsługi komputera

III. Wymagania dodatkowe

  1. Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z pracą w jednostkach budżetowych
  2. Doświadczenie związane z pracą w kancelarii
  3. Doświadczenie w obsłudze systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD)

IV. Wymagane dokumenty

    1. List motywacyjny
    2. Aktualne cv (z adresem e-mail - jeśli kandydat posiada lub numerem telefonu)
    3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
    4. Kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje (w tym kserokopie świadectw, dyplomów ukończenia studiów itp.)
    5. Kserokopie poświadczające przebieg dotychczasowego zatrudnienia (kserokopie świadectw pracy, zaświadczenie od obecnego pracodawcy potwierdzające staż pracy itp.)
    6. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych
    7. Oświadczenie o nieposzlakowanej opinii
    8. Oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
    9. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych
      Oświadczenia, zgoda na przetwarzanie danych osobowych i kwestionariusz osobowy do pobrania na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.
      Wszystkie oświadczenia należy opatrzyć własnoręcznym podpisem i datą.

V. Termin i miejsce składania dokumentów

Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie w terminie do 16.08.2024 r. w Kancelarii Ośrodka lub korespondencyjnie na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie ul. Konrada Leczkowa 1A 80-432 Gdańsk. Kopertę należy opatrzyć dopiskiem „Nabór - podinspektor/inspektor w WOT”. Za datę złożenia dokumentów drogą pocztową uważa się datę wpływu dokumentów pod wskazany adres. Oferty, które nie będą zawierały wymaganych dokumentów lub złożone zostaną po terminie nie będą rozpatrywane. Osoby spełniające wymagania formalne zostaną powiadomione telefonicznie lub poprzez e-mail o dalszych czynnościach związanych z procesem rekrutacji.

VI. Informacje dodatkowe

    1. Miejsce pracy - Wydział Organizacyjno-Techniczny Gdańsk ul. Leczkowa 1A
    2. Czas pracy - poniedziałek, wtorek, czwartek od 7:30 do 15:30, środa od 8:00 do 17:00, piątek od 7:30 do 14:30
    3. Oferowane wynagrodzenie zasadnicze brutto od 4.950,00 zł do 5.170,00 zł + wysługa lat (ostateczna kwota uzależniona jest od posiadanego doświadczenia i kompetencji).

W miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia konkursu wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Gdańsku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, był wyższy niż 6%.

Metryczka publikacji