Urząd Miejski w Gdańsku
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Herb Miasta Gdańska
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu:
tel: +48 58 52 44 500,
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP:
/UMGDA/SkrytkaESP

Szkolenia Akademii PARP

Szkolenia Akademii PARP

Efektywny e-learning dla MSP

Jak przedsiębiorcy z mikro, małych i średnich firm mogą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i rozwijać własne przedsiębiorstwa? Za pomocą efektywnych szkoleń e-learning!

Czym właściwie jest szkolenie? – Szkolenie to jedna z metod inwestowania w rozwój pracowników i rozwój firmy. Dobre szkolenie powinno być dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa oraz jej kadry.
Powinno realizować założone cele i najważniejsze – musi być efektywne. Wykwalifikowana kadra to podstawa sukcesu firmy – mówi Aneta Grzyb-Hejduk, ekspert ds. szkoleń w Akademii PARP.

Skutecznym sposobem na podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest kształcenie przez Internet. E-learning to stała, wysoka jakość szkolenia. Wprowadzanie takiego rozwiązania w firmie pozwala na spore oszczędności. Pracownik przechodzi szkolenia w wolnych chwilach i bezpośrednio na swoim stanowisku, gdzie od razu może wprowadzić do swojej pracy poznane przed chwilą wiadomości lub umiejętności. Szkolenia e-learning są też efektywniejsze - mniej czasu spędza się na indywidualnej nauce przed komputerem niż uczestnicząc w tradycyjnych szkoleniach.

- Podczas szkolenia e-learning pracownik nie odrywa się od swoich zajęć. Może przechodzić dowolną ilość razy trudniejsze partie materiału. Ze szkolenia może skorzystać ponownie, aby przypomnieć sobie lub zaktualizować wybrane informacje – wyjaśnia Aneta Grzyb-Hejduk z Akademii PARP.

E-learning do dobra inwestycja. Jednak jej wdrożenie może zwrócić się dopiero przy większej liczbie uczestników, np. w dużych przedsiębiorstwach. Pracownicy małych firm mogą uczyć się w Akademii PARP. To rozwiązanie dla firm z sektora MSP, w których indywidualne wdrażanie e-learningu może okazać się nieopłacalne. Akademia PARP prowadzi biznesowe szkolenia e-learning przygotowane przez polskich ekspertów dla pracowników sektora mikro, małych i średnich firm.

Akademia PARP zapewnia przedsiębiorcom i pracownikom z firm MSP bezpłatny dostęp do praktycznej wiedzy biznesowej, dostosowanej do polskich realiów. Wystarczy dostęp do Internetu, proste logowanie na www.akademiaparp.gov.pl i od razu można zacząć zdobywanie wiedzy i umiejętności.

Metryczka publikacji