Urząd Miejski w Gdańsku
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Herb Miasta Gdańska
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu:
tel: +48 58 52 44 500,
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP:
/UMGDA/SkrytkaESP

Szkolenia Akademii PARP

Szkolenia Akademii PARP

Wyjątkowe szkolenie ?Umiejętności osobiste?.
Praktyczny poradnik na koniec!

Inteligencja emocjonalna, automotywacja i podejmowanie decyzji to pozostałe, ostatnio uruchomione moduły szkolenia "Umiejętności osobiste".

Szkolenia rozwijające umiejętności ?miękkie? koncentrują się zwykle na kwestiach potrzebnych wyłącznie w pracy, pomijając konieczność godzenia jej z codziennymi obowiązkami w domu, czasem wolnym i osobistymi celami. Inaczej jest ze szkoleniem Akademii PARP ?Umiejętności osobiste?.

W nowouruchomionych modułach kontynuowane jest praktyczne podejście ?life-work balance?.
Dzięki temu uczestnicy Akademii PARP mogą doskonalić zestaw umiejętności przydatnych zarówno  w pracy, jak i w życiu osobistym.

Nowe moduły pokazują możliwości wykorzystania inteligencji emocjonalnej, wskazują jak pobudzać własną motywację i jak poprawiać swoją decyzyjność.

Mając na uwadze zwłaszcza zapracowanych uczestników z MSP, którym nawet po przejściu szkolenia brakuje czasu na porządny relaks, przygotowaliśmy poradnik z krótkimi, praktycznymi ćwiczeniami, które pomagają odzyskać równowagę w życiu codziennym. Poradnik automatycznie aktywuje się na koniec szkolenia.    
Przykładowy ekran ze szkolenia ?Umiejętności osobiste?   Ekran z prezentacji ?Zadbaj o umiejętności osobiste?
?Umiejętności osobiste? to już 27 bezpłatne szkolenie internetowe Akademii PARP, dostępne na portalu www.akademiaparp.gov.pl. Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę.

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)

Metryczka publikacji