Urząd Miejski w Gdańsku
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Herb Miasta Gdańska
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu:
tel: +48 58 52 44 500,
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP:
/UMGDA/SkrytkaESP

Nowy termin meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona

Nowy termin meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona

FC Barcelona rozegra ostatecznie towarzyski mecz przeciwko Lechii Gdańsk 30 lipca. Nowa data meczu została ustalona po tym, jak w piątek drużyna z Katalonii odwołała swój przyjazd do Polski. Zawodnicy i klub podjęli tę decyzję  w związku z ogłoszeniem przez Tito Vilanovę odejścia ze stanowiska trenera z powodu nawracającej choroby.

Organizator spotkania i przedstawiciele klubu obecni od piątku w Gdańsku natychmiast usiedli do rozmów szukając nowego terminu spotkania. Po rozpatrzeniu licznych propozycji i warunków zapadła decyzja o rozegraniu meczu we wtorek 30 lipca o godzinie 20:45 na PGE Arenie w Gdańsku.

Mecz w Polsce będzie kolejnym spotkaniem towarzyskim po wyjazdach do Niemiec (24 lipca Bayern Monachium) i Norwegii (27 lipca Valerenga).

Zawodnicy, którzy odpoczywali po Pucharze Konfederacji mają powrócić do treningów w tym tygodniu. Zwiększa to szansę na przyjazd niektórych z nich do Polski i występ na PGE Arenie jeżeli tylko trenerzy uznają, że jest to wskazane dla ich okresu przygotowawczego do sezonu 2013/2014.

Nabyte wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do wejścia na PGE Arenę na Super Mecz w dniu 30 lipca.

Bilety na mecz będą dostępne są na stronie www.super-mecz.pl ; www.ebilet.pl ; www.kupbilet.pl

Zarząd klubu, sztab szkoleniowy i zawodnicy pragną okazać zadowolenie z szybkiego znalezienia rozwiązania i wyrazić uznanie dla organizatora PSP za ich profesjonalne podejście do sprawy, a także dla kibiców, którzy wykazali się wyrozumiałością i wsparciem po ogłoszeniu przez Tito Vilanovę decyzji o konieczności odejścia ze stanowiska trenera.

Metryczka publikacji