Urząd Miejski w Gdańsku
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Herb Miasta Gdańska
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu:
tel: +48 58 52 44 500,
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP:
/UMGDA/SkrytkaESP

AKADEMIA PARP - Szkolenie blended ?Profesjonalny sekretariat?

AKADEMIA PARP - Szkolenie blended ?Profesjonalny sekretariat?

Czy wiesz jak zorganizować spotkanie biznesowe, dobrze wypaść w służbowym kontakcie z cudzoziemcami ? osobistym, mailowym i telefonicznym? Może prowadzisz działalność samodzielnie i nawał codziennych obowiązków sprawia, że masz ochotę wyłączyć ciągle dzwoniący telefon albo zrzucić tę pracę na kogoś innego? A może po prostu... nudzisz się, czekając za nowe zajęcie w sekretariacie? Pierwsze szkolenie blended learning w portalu Akademii PARP ?Profesjonalny sekretariat? to gratka dla wszystkich, którzy powinni doceniać porządek w organizacji biura, czyli pracowników sekretariatu, asystentów, a nawet samych szefów!

Blended learning oznacza połączenie szkolenia e-learningowego i innych aktywności, w tym zajęć stacjonarnych. W szkoleniu Akademii PARP ?Profesjonalny sekretariat? znajdziesz sześć modułów  e-learningowych, a dodatkowo moduł pracy grupowej WebQuest i warsztat stacjonarny na koniec:

Moduł 1. Nowoczesny sekretariat
Moduł 2. Organizacja pracy sekretariatu
Moduł 3. Komunikacja
Moduł 4. Rozmowy telefoniczne
Moduł 5. Korespondencja
Moduł 6. Wizerunek własny w pracy
Moduł 7. Jak dotrzeć do informacji? Webquest
Moduł 8. Jak przekazać informacje? Warsztat komunikacji

W trzech modułach (Komunikacja, Rozmowy telefoniczne i Korespondencja) znalazły się lekcje  z elementami komunikacji w języku angielskim. Uczestnicy, którzy ukończą moduły e-learningowe, mogą wziąć udział w dodatkowych dwóch modułach. Moduł siódmy jest oparty na nowoczesnej formie dydaktycznej - projektowym WebQueście, doskonalącym umiejętność praktycznego wyszukiwania informacji w Internecie. Metoda WebQuest wykorzystuje pracę grupową, ocenianą przez eksperta,  a także realizuje znakomitą zasadę efektywnego uczenia siebie poprzez uczenie innych. Moduł ósmy  to stacjonarny warsztat w Warszawie służący budowie indywidualnych umiejętności komunikacyjnych.

Praktyczne i potrzebne szkolenie ?Profesjonalny sekretariat? polecamy nie tylko osobom zatrudnionym w sekretariatach i na stanowiskach asystenta/menedżera biura. To świetne szkolenie organizacyjne pomaga wprowadzić porządek w korespondencji, obsłudze kontaktów i procesach administracyjnych na każdym stanowisku biurowym!

Akademia PARP to portal edukacyjny dający nieograniczony dostęp do wiedzy biznesowej. 32 szkolenia on-line są dostępne na www.akademiaparp.gov.pl. Wszyscy pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę. Zdobyta wiedza potwierdzana jest certyfikatem.

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0-801 444 MSP (czyli 0-801 444 677)

Metryczka publikacji