BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska - Urząd Miejski w Gdańsku

Zgromadzenia

Zawiadomienia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia
Data Godzina

Miejsce

Decyzja
o zakazie

04.VI.2017 12.00-18.00 Park Jelitkowski, działka od strony Restauracji Parkowej w kierunku Gdańska
04.VI.2017 12.00-18.00 ul. ks. Popiełuszki od skrzyżowania z ul. Nowomiejską (początek), do ul. Rybaki Górne (uwaga odwołane)
04.VI.2017 12.00-20.00 zbieg ulicy Antoniego Giełguda z ul. 3 Maja
04.VI.2017 11.00-20.00 przed budynkiem Sądu Okręgowego przy ul. Nowe Ogrody 30/34
03.VI.2017 12.00-18.00 ul. ks. Popiełuszki od skrzyżowania z ul. Nowomiejską (początek), do ul. Rybaki Górne (uwaga odwołane)
03.VI.2017 12.00-20.00 zbieg ulicy Antoniego Giełguda z ul. 3 Maja
03.VI.2017 11.00-20.00 przed budynkiem Sądu Okręgowego przy ul. Nowe Ogrody 30/34
29.V.2017 17.30-18.30 ul. Długa 46 (pod Ratuszem Głównym)
28.V.2017 12.00-18.00 ul. ks. Popiełuszki od skrzyżowania z ul. Nowomiejską (początek), do ul. Rybaki Górne
28.V.2017 12.00-20.00 zbieg ulicy Antoniego Giełguda z ul. 3 Maja
28.V.2017 11.00-20.00 przed budynkiem Sądu Okręgowego przy ul. Nowe Ogrody 30/34 (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-19.00 Targ Węglowy, plac pod Złotą Bramą (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-20.00 ul. Długa oraz ul. Długi Targ
28.V.2017 10.00-22.00 Przy Zielonej Bramie, Długi Targ (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy skrzyżowaniu ul. Nowe Ogrody i ul. 3 maja, obok Aresztu Śledczego (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Kościele św. Katarzyny, od strony Wielkiego Młyna (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 al. Zwycięstwa 10, chodnik przy pomniku Czołgistów (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Wały Piastowskie 1 pod Centrum Biznesu ,,Zieleniak” (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy skrzyżowaniu ul. Rajskiej i ul. Jana Heweliusza. Vis a Vis CH Medison (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przed Europejskim Centrum Solidarności, ul. Doki (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 plac Solidarności
28.V.2017 10.00-22.00 chodnik przy Urzędzie Wojewódzkim ul. Okopowa (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Targ Węglowy (uwaga odwłane)
28.V.2017 10.00-22.00 Targ Drzewny (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Placu Zebrań Ludowych (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy pomniku Kindertransportów, przy Dworcu PKP (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Skwer przy skrzyżowaniu ul. Szerokiej i Grobla II (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Plac Solidarności (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Złotej Bramie, ul. Długa (uwaga odwołane)
28.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Rondzie Ofiar Katynia, wzdłuż ul Ks. Jerzego Popiełuszki (uwaga odwołane)
27.V.2017 16.00-20.00 Chodnik przy CH Manhattan w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej pomiędzy ul. Jaskowa Dolina i Dmowskiego
27.V.2017 15.30-19.00 skwer przy pomniku J. Piłsudzkiego pomiędzy ul. Karłowicza, Szymanowskiego, Al. Wojska Polskiego i Al. Grunwaldzkiej; przejście chodnikiem orzy Al. Grunwaldzkią di skrzzowania z ul. Do Studzienki i Miszewskiego, koniec przy skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Miszewskiego i ul. Do Studzienki wraz ze skwerem przed DH Jantar i chodnikami wokół skrzyżowania (miejsce zakończenia).
27.V.2017 15.30-18.00 Wokół pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego w Parku miejskim pomiędzy Al. Wojska Polskiego, Al. Grunwaldzką i ul. Karola Szymanowskiego
27.V.2017 15.30-19.00 skwer przy pomniku J. Piłsudzkiego pomiędzy ul. Karłowicza, Szymanowskiego, Al. Wojska Polskiego i Al. Grunwaldzkiej; przejście chodnikiem orzy Al. Grunwaldzkią di skrzzowania z ul. Do Studzienki i Miszewskiego, koniec przy skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Miszewskiego i ul. Do Studzienki wraz ze skwerem przed DH Jantar i chodnikami wokół skrzyżowania (miejsce zakończenia).
27.V.2017 10.00-20.00 teren przy fontannie Grunwaldzkiej pomiędzy ulicami Ch. de Gaullea, Partyzantów i Al. Grunwaldzką wraz z przylegającymi chodnikami (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-20.00 plac przy ul. Klonowej pomiędzy restauracją Cristal, biurem poselskim Ewy Lieder a al. Grunwaldzką wraz z przylegającymi chodnikami (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-20.00 teren zielony przy fontannie Jaśkowa Dolina pomiędzy ulicami Partyzantów, Jaśkowa Dolina i Al. Grunwaldzka przy centrum Handlowym Manhatan wraz z przylegającymi chodnikami (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-20.00 skwer przy Pomniku Anny Walentynowicz al. Grunwaldzka wraz z przylegającymi chodnikami (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-20.00 park Uphagena przy al. Grunwaldzkiej wraz z przylegającymi chodnikami (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-20.00 skwer przy sklepie LIDL przy skrzyzowaniu Al.Grunwaldzkiej i Al. Żołnierzy Wyklętych wraz z chodnikami (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-20.00 placyk przed wejściem do Galerii Bałtyckiej od strony skrzyżowania Al. Grunwaldzkiej z al. Żołnierzy Wyklętych wraz z przylegającymi chodnikami (uwaga odwołane)
27.V.2017 16.00-19.00 skwer przy pomniku J. Piłsudskiego pomiędzy ul. Karłowicza, Szymanowskiego, Al. Wojska Polskiego i Al. Grunwaldzkiej następnie przejście Al. Grunwaldzką ulicą i chodnikiem do skrzyżowania z ulicami Do Studzienki i Miszewskiego wraz z przylegającymi chodnikami, koniec  przy skrzyzowaniu Al. Grunwaldzkiej z ulicami Miszewskiego i Do Studzienki wraz ze skwerem przed Domem Halndlowym Jantar i chodnikami wokół skrzyżowania
27.V.2017 10.00-20.00 wysepka pomiędzy dwoma jezdniami Al Grunwaldzkiej przy przystanku Galeria Bałtycka wraz z przylegającym chodnikiem (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 chodnik przy Zbrojowni Targ Weglowy (uwaga odwołane)
27.V.2017 12.00-18.00 zbieg ul. Giełguda i 3 Maja 
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Alei Zwycięstwa 15 , pod Operą Bałtycką (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Placu Zebrań Ludowych, al. Zwycięstwa (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Bramie Wyżynnej (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przed Nowym Ratuszem, Wały Jagiellońskie 1 (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Zielony Most (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Wały Piastowskie 1 pod Centrum Biznesu ,,Zieleniak” (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-18.00 Targ Węglowy (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-18.00 Plac Solidarności (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-18.00 Targ Drzewny (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 al. Zwycięstwa 10, chodnik przy pomniku Czołgistów (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Skwer przy pomniku króla Jana III Sobieskiego, Targ Węglowy
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy skrzyżowaniu ul. Nowe Ogrody i ul. 3 maja, obok Aresztu Śledczego (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy pomniku Kindertransportów, przy Dworcu PKP (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Rondzie Ofiar Katynia, wzdłuż ul Ks. Jerzego Popiełuszki (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Kościele  św. Katarzyny, od strony Wielkiego Młyna. (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Przy Zielonej Bramie, Długi Targ (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przed Europejskim Centrum Solidarności, ul. Doki (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Długi Targ, Przy Fontannie Neptuna (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy skrzyżowaniu ulicy Rajskiej i Heweliusza. Vis a vis CH Madison (uwaga odwołane)
27.V.2017 11.00-18.00 3 maja, Nowe Ogrody, Powstańców Warszawskich, Bema, Kartuska, Nowe Ogrody, 3 Maja, Popiełuszki, Nowomiejska, Narzędziowców, Elektryków (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Aleja Zwycięstwa 15, pod Operą Bałtycką (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy cukierni Pellowski, skrzyżowanie ul. Podwale Staromiejskie i ul. Igielnicka (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00 Plac Solidarności w Gdańsku (uwaga odwołane)
27.V.2017 10.00-22.00

chodnik przy Urzędzie Wojewódzkim ul. Okopowa (uwaga odwołane)

27.V.2017 10.00-22.00 Chodnik przy Złotej Bramie, ul. Długa  (uwaga odwołane)
26.V.2017 16.30-19.30

Targ Drzewny

22.V.2017 17.30-18.30

Aleja Grunwaldzka (przed wejściem do Galerii Bałtyckiej od strony torowiska tramwajowego)

20.V.2017 12.00-13.00

Plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2, Kliniczna 1a

20.V.2017 10.30-13.00

Wały Jagiellońskie 1, chodnik przed Radą Miasta

19.V.2017 09.30-11.00

Chodnik przed wejściem do Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ, ul. Piekarnicza 10

18.V.2017 19.00-22.30

parking P5 Stadionu Energa następnie przejście ul. Marynarki Polskiej, Kliniczna, Hallera, Czarny Dwór, Jana Pawła II, Rzeczypospolita, Hynka, Legionów, Wyspiańskiego, Miszewskiego, Grunwaldzka, Zwycięstwa (trakt konny), Błędnik, Rajska, Wały Piastowski, Jana z Kolna, Marynarki Polskiej, Parking P5 Stadion Energa

14.V.2017 11.00-14.00

początek ul. Katarzynki następnie przejście ul. Podmłyńską, Pańską, Węglarską, Kołodziejską, Tkacką, Długą do Zielonej Bramy następnie Długim Pobrzeżem do Tokarskiej i Targu Rybnego pod pomnik Tym co za polskość Gdańska

13.V.2017 16.00-17.30

Targ Węglowy

13.V.2017 12.00-13.30

Fontanna Neptuna, Długi Targ

11.V.2017 17.40-19.10

Dom Technika NOT

09.V.2017 16.30-18.30

Al. Grunwaldzka 76-78 (wysokość skrzyżowania z ul. J. Dolina)

08.V.2017 17.30-18.30

Aleja Grunwaldzka (przed głównym wejściem do Galerii Bałtyckiej od strony torowiska), Gdańsk

06.V.2017 12.00-13.00

chodnik przed wejściem głównym do budynku szpitala
Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ulicy Klinicznej 1A w Gdańsku

03.V.2017 15.00-15.40

plac pomiędzy Muzeum Bursztynu a Złotą Bramą oraz przedproże Dworu Artusa

03.V.2017 14.30-16.00

plac przed pomnikiem J.Piłsudskiego ul. Grunwaldzka

02.V.2017 10.00-11.00

przy pomniku Neptuna ul. Długi Targ

01.V.2017 11.00-12.00

ul. Podwale Staromiejskie (plac przed pomnikiem "Tym, co za polskość Gdańska")

26.IV.2017 13:00-17:00

Plac Dwóch Miast

26.IV.2017 12:05-12:45

ul. Spacerowa 65

26.IV.2017 11:00-11:45 ul. Jagiellońska 34
26.IV.2017 14.00-15.30

Plac Solidarności

26.IV.2017 09:00-11:00

Plac Dwóch Miast

24.IV.2017 17:30-18:30

ul. Długa 46

24.IV.2017 15.00-16.00

chodnik przy ul. Łąkowej 39/44

22.IV.2017 13.30-17.30

skrzyżowanie Al. Jana Pawła II i ul. Z. Burzyńskiego (teren zielony między blokami)

22.IV.2017 12.00-13.00

ul. Kliniczna 1 A, Gdańsk, plac przed wejściem do szpitala

20.IV.2017 12.00-13.00

skrzyżowanie ul. Nowe Ogrody/3 maja (chodnik przy parkingu KMP Gdańsk)

10.IV.2017 19.00-20.00

Plac Soldarności przy pomniku Poległych Stoczniowców

10.IV.2017 17.30-18.30

ul. Długa 46 (przed Ratuszem Głównego Miasta)

10.IV.2017 08.00-09.00

skwer przy pomniku Anny Walentynowicz, Aleja Grunwaldzka, Gdańsk

08.IV.2017 13.30-16.30

Fontanna Neptuna

08.IV.2017 12.00-13.00

Plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2, ul. Kliniczna 1a, Gdańsk

06.IV.2017 17.30-18.30

Targ Drzewny 3/7

05.IV.2017 18.00-19.30 Chodnik przed dworcem - Gdańsk Wrzeszcz (od strony pętli autobusowej)
03.IV.2017 17.30-18.30 Długa 46, Gdańsk (pod Ratuszem Głównym)
02.IV.2017 10.30-12.30 Długi Targ, przed fontanną Neptuna
01.IV.2017 14.30-16.00 Plac Solidarności
01.IV.2017 12.00-13.00 ul. Bernarda Chrzanowskiego 60A, Gdańsk, chodnik przed budynkiem
27.III.2017 17.30-18.30

ul. Długa 46 (przed Ratuszem Głównego Miasta)

25.III.2017 12.00-13.00

Plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2, Kliniczna 1a

24.III.2017 17.00-18.00

ul. Długa 46 ( pod Ratuszem Głównym)

19.III.2017 16.00-18.00

ul. Noakowskiego 9

19.III.2017 12.00-13.30

wejście do Ratusza Głównego ul. Długa 46 oraz siedzibą PTTK ul. Długa 45

18.III.2017 18.30-21.30

Okolice Złotej Bramy i Katowni

18.III.2017 12.00-13.00

Pod Fontanną Neptuna

18.III.2017 11.00-13.00

początek przy Złotej Bramie następnie przejście ul. Długą i Długi Targ do Zielonego Mostu

17.III.2017 17.00-19.00

ul. Wały Jagiellońskie 1 (pod budynkiem Rady Miasta)

17.III.2017 16.30-19.00

ul. Wały Jagiellońskie 1 (pod budynkiem Rady Miasta)

17.III.2017 15.00-15.30

Teren przed Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku

16.III.2017 08.00-10.00

początek Targ Rakowy przy budynku Poczty następnie przejście ul. Hucisko, Wały Jagiellońskie, Okopowa do Urzędu Wojewódzkiego

11.III.2017 12.00-13.00

Plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2, ul. Kliniczna 1a w Gdńsku

10.III.2017 17.00-18.00

Pod Ratuszem Głównym ul. Długa 46, Gdańsk

08.III.2017 16.30-19.30

Targ Drzewny przy pomniku Jana III Sobieskiego następnie przejscie ulicami: Szeroka, Węglarska, Kołodziejska, Piwna, Kramarska, Długa, Targ Węglowy przed Katownią

08.III.2017 16.00-20.00

Targ Węglowy, chodnik przed Katownią

08.III.2017 16.00-19.00

Targ Drzewny przy pomniku Jana III Sobieskiego

08.III.2017 15.00-19.00

Targ Drzewny przy pomniku Jana III Sobieskiego, o godz. 17.00 nastąpi przemarsz części uczestników na Targ Węglowy, gdzie nastąpi zakończenie zgromadzenia

08.III.2017 11.00-17.00

Podwale Grodzkie 8 - plac przed City Forum

03.III.2017 19.00-20.00

początek przed bramą Aresztu Śledczego ul. 3 Maja następnie przejście ulicami: 3 Maja, Giełguda do cmentarza Garnizonowego do grobów "Inki" i "Zagończyka"

02.III.2017 17.30-18.30

ul. Długa 46 (pod Ratuszem Głównym)

01.III.2017 19.00-21.00

Cmentarz Garnizonowy przy kwaterze Żołnierzy Wyklętych

25.II.2017 14.00-16.00

początek pomiędzy Katownią a Złotą Bramą następnie przejście ul. Długą do ul. Długi Targ na wysokości Dworu Artusa

25.II.2017 12:00-13:00

ul. Kliniczna 1A w Gdańsku (plac przed wejściem do szpitala)

23.II.2017 8.30-13.00

chodnik przed wejściem do budynku Ratusza ul. Wały Jagiellońskie 1, chodnik przy ul. Hucisko od ul. Wały Jagiellońskie do ul. Podwale Grodzkie, chodnik przy ul. Wały jagiellońskie od ul. Hucisko do ul. Bastion św Elzbiety.

23.II.2017 8.00-12.00

ul. Wały Jagiellońskie przed budynkiem Rady Miasta

16.II.2017 17.00-18.00

ul. Długa 46 pod Ratuszem Głównym

14.II.2017 17.00-18.00

Kwatera Akowska na Cmentarzu Łostowickim

12.II.2017 11.30-14.30

początek Targ Węglowy (Katownia) nastepnie przejście ulicami: Tkacką, Piwną, Kramarską, Długi Targ, Dłgą, Targ Węglowy

11.II.2017 12.00-13.00

ul. Kliniczna 1a

09.II.2017 17.00-18.00

ul. Długa 46 ( pod Ratuszem Głównym),

08.II.2017 18.00-20.00 Wały Piastowskie 24 (budynek Kuratorium Oświaty)
02.II.2017 17.00-18.00 ul. Długa 46 (Ratusz Główny)
31.I.2017 18.00-19.00

Przed wejściem do Muzeum II Wojny Światowej, plac Bartoszewskiego

29.I.2017 12.00-14.00

Przed wejściem do Muzeum II Wojny Światowej, wysokość ul. Wałowej w, Gdańsk

28.I.2017 12.00-13.00

Plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2, Kliniczna 1a

26.I.2017 17.00-18.00

ul. Długa 46, Gdańsk (pod Ratuszem Głównym)

25.I.2017 15:00-19:00

ul. Długi Targ (w okolicy Fontanny Neptuna)

25.I.2017 09.00-20.00

Targ Drzewny przy pomniku Jana III Sobieskiego

25.I.2017 09.00-20.00

Targ Węglowy

25.I.2017 09.00-20.00

Plac Solidarności

23.I.2017 13.30-15.00

Targ Drzewny pod siedzibą PIS

21.I.2017 17.00-18.00

ul. Długi Targ (przed Dworem Artusa)

19.I.2017 17.00-18.00

ul. Batorego 15 pod Konsulatem Generalnym Federacji Rosyjskiej

19.I.2017 16.30-17.30

ul. Długa 46 pod Ratuszem Głównym

14.I.2017 12.00-13.00

Plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2, Kliniczna 1a

12.I.2017 17.00-18.00

ul. Długa 46 (Ratusz Główny)

06.I.2017 11.00-14.00

poczzątek ul. Piwna następnie przejście ulicami Piwną , Tkacką, Długą, Długi Targ

05.I.2017 17.00-18.00

ul. Długa 46 (pod Ratuszem Głównym)

03.I.2017 10:00-13:00

ul. Okopowa 21-27 (plac i pas jezdni przed Urzędem Marszałkowskim woj. Pomorskiego)

31.XII.2016 12:00-13:00

ul. Kliniczna 1A w Gdańsku (plac przed wejściem do szpitala)

29.XII.2016 17:00-18:00

ul. Długa 46 (pod Ratuszem Głównym)

22.XII.2016 18:00-19:00

ul. Długi Targ

19.XII.2016 16:00-20:00 ul. Długi Targ, Długa
18.XII.2016 13:00-13:45 skrzyżowanie ulic Długiej i Tkackiej (okolice Dyrekcji Muzeum II Wojny Światowej)
18.XII.2016 12:00-13:00 Wały Jagiellońskie, przed zejściem do przejścia podziemnego
18.XII.2016 11:00-12:30 ul. Piwna na wysokości nr 52/53 (wysokość Bazyliki Mariackiej, chodnik od strony Bazyliki)
17.XII.2016 12:00-13:00 ul. Kliniczna 1a, przed wejściem do do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2
16.XII.2016 18:30-19:30 początek ul. Katarzynki następnie przejście ul. Podmłyńską, Wielkie Młyny, Rajską, Wały Piastowskie, Łagiewniki do Pomnika Poległych Stoczniowców.
16.XII.2016 10:00-10:30 Plac Solidarności pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców
15.XII.2016 17:00-18:00 Na placu, który znajduje się między ulicami Karmelicką a Podwalem Grockim.
15.XII.2016 13:30-16:00 Al. Zwycięstwa, chodnik przy Operze Bałtyckiej
13.XII.2016 00.00-00.30 Plac Solidarności, Pomnik Poległych Stoczniowców
13.XII.2016 18.00-19.30 Plac Solidarności pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców
13.XII.2016 18.00-20.00 poczatek ul. Katarzynki następnie przejście ul. Podmłyńską, Targ Drzewny, Hucisko, Wały Jagiellońskie, Wały Piastowskie, Łagiewniki, Doki, do Pomnika Poleglych Stoczniowców
13.XII.2016 18.00-20.30 Fontanna Neptuna Długi Targ w Gdańsku przy schodach Dworu Artusa oraz wykorzystanie ściany Zielonej Bramy
13.XII.2016 17.00-18.00 Pikieta pod biurem poselskim partii PiSu, ul Targ Drzewny 3/7 chodnik i fragment skweru na placu
13.XII.2016 12.00-15.00 Pikieta stacjonarna odbędzie się przed Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku ul. Okopowa 21/27,  - schody wejściowe, chodnik, ulica i parking.
11.XII.2016 11.00-15.00 róg ul. Toruńskiej i Wróbla
05.XII.2016 11.00-12.00 początek/koniec ul. Św. Barbary, następnie przejście trasą Krowoderska - Angielska Grobla - Seredyńskiego - Długie Ogrody - Brama Stągiewna - ul. Stągiewna - Długi Targ - Długa - Katownia, powrót tą samą trasą. - w dniu 01.12.2016 Zgromadzenie odwołane przez Orgaznizatora
03.XII.2016 11.30-13.00 plac wraz z ulicą przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 ul. Kliniczna 1A
03.XII.2016 09.00-09.40 początek przy fontannie Neptuna ul. Długa następnie przejście do Portu Jachtowego Marina Gdańsk ul. Szafarnia
01.XII.2016 17.00-18.00 ul. Wały Jagiellońskie 1 przy Nowym Ratuszu
28.XI.2016 11.00-13.30 ul. Sucharskiego (cyklicznie - od ul. Kontenerowej do ul. Lenartowicza)
26.XI.2016 10.00-19.00 Wzgórze Pachołek (godz. 10.00-13.00), Twierdza Wisłoujście (godz. 14.00-16.00), Gdańsk Główne Miasto (godz. 17.00-19.00)
24.XI.2016 17.00-18.00 ul. Długa 46 (pod Ratuszem Głównym)
19.XI.2016 11.30-13.00 plac wraz z ulicą przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 Kliniczna 1A
19.XI.2016 13.30-15.00 ul. Karmelicka na wysokości przejścia podziemnego
17.XI.2016 17.00-18.00 Wały Jagiellońskie 1, Gdańsk (pod Nowym Ratuszem)
16.XI.2016 19.00-22.00 chodnik przed Złotą Bramą od strony Katowni
14.XI.2016 11.30-13.00 rondo przy ul. Kartuskiej i Otomińskiej następnie przemarsz ul. Kalinową do budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Azaliowej 18
11.XI.2016 14.00-16.00 ulica Grunwaldzka przy pomniku Józefa Piłsudskiego
11.XI.2016 8.45-10.15 skwer przy ul. Starodworskiej następnie przejście ulicami: Kartuską, Nowe Ogrody, Hucisko, Targ Drzewny do pomnika Jana III Sobieskiego
11.XI.2016 8.00-14.00 ul. Stolarska, Igielnicka, Podwale Staromiejskie, Grodzka, Lawendowa, Podmłyńska, Wielkie Młyny, Rajska, Heweliusza, Korzenna, Kowalska, Targ Drzewny, Targ Węglowy
10.XI.2016 17.00-18.00 ul. Długa 46, przed Ratuszem Głównym
07.XI.2016 16:30-17:30 Targ Drzewny 3/7 (pod biurem poselskim PIS)
07.XI.2016 16:00-17:00 ul. Długa w pobliży ratusza Głównego Miasta
05.XI.2016 11:30-13:00 jezdnia i chodnik wraz z wysepką przed wejściem do " Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Akademii Medycznej w Gdańsku", przy ul. Kliniczna 1A w Gdańsku
05.XI.2016 12.00-13.00 plac wraz z ulicą przed wejściem do " Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Akademii Medycznej w Gdańsku", przy ul. Klinicznej 1A w Gdańsku
03.XI.2016 17.00-18.00 Targ Drzewny 3/7 (pod biurem poselskim PIS)
29.X.2016 15.30-17.00 początek ul. Podwale Staromiejskie przy Zespole Szkół Łączności następnie przejście w kierunku Motławy dalej nabrzeżem do Zielonej Bramy, ulicą Długi Targ i Długą do Złotej Bramy
27.X.2016 17.00-18.00 Targ Drzewny 3/7 (pod biurem poselskim PIS'u)
24.X.2016 15.00-19.00 ul. Wały Piastowskie 24
22.X.2016 12.00-13.00 chodnik przed wejściem do " Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Akademii Medycznej w Gdańsku", przy ul. Klinicznej 1A w Gdańsku
22.X.2016 12.00-14.00 chodnik ul. Kliniczna 1A
20.X.2016 17.00-18.00 Targ Drzewny 3/7
16.X.2016 09.00-20.00 ul. Długi Targ przy Dworze Artusa
15.X.2016 16.00-20.00 ul. Targ Drzewny pod pomnikiem Jana III Sobieskiego
15.X.2016 12.00-16.00 ul. Okopowa 21/27
15.X.2016 11.00-15.00 ul. Długi Targ, pod Fontanną Neptuna
13.X.2016 17.00-18.00 Targ Drzewny 3/7
11.X.2016 15.00-16.00 Targ Drzewny
10.X.2016 13.30-14.30 chodnik przy ul. Okopowa 21/27
09.X.2016 17.00-19.00 ul. Elektryków
08.X.2016 12.00-13.00 cały plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2, ul. Kliniczna 1a
08.X.2016 12.00-14.00 Przemarsz ulicą i chodnikiem przy ul. Klinicznej 1A
07.X.2016 17.00-18.15 Targ Drzewny, chodnik przed wejściem do biur PIS-u
05.X.2016 09.30-11.30 początek Brama Wyżynna następnie przemarsz ul. Długą, Długim Targiem w kierunku Motławy, Długim Pobrzeżem, Mariacką, Piwną, Tkacką, Długą do Bramy Wyżynnej
03.X.2016 15.00-17.15 Karmelicka 1, plac za przystankami "Dworzec Główny PKP" - ZGROMADZENIE ODWOŁANE
03.X.2016 15.00-20.00 Plac Solidarności
03.X.2016 15.00 -18.00 Plac Solidarności
03.X.2016 15.00-17.00 Karmelicka 1, plac za przystankami przed Hotelem Scandic
03.X.2016 09:00-20:00 Podwale Grodzkie, plac za przystankami przed Hotelem Scandic
02.X.2016 10.00-16.00 chodniki przy ul. Żaglowej i Pokoleń Lechii Gdańsk
24.IX.2016 12.00-13.00 ulica Kliniczna 1A
22.IX.2016 19.30-22.30 początek parking P5 Stadion Energa, Marynarki Polskiej, Kliniczna, Hallera, Grunwaldzka, Ks. Miszewskiego, Wyspiańskiego, Al. Legionów, Hynka, Al. Rzeczypospolitej, Chłopska, Obrońców Wybrzeża, Czarny Dwór, Droga Zielona, Marynarki Polskiej koniec parking P5 Stadion Energa
20.IX.2016 15:00-16:15 ulica Targ Drzewny 3/7
11.IX.2016 18.00-19.00 ulica Chrzanowskiego 60A
10.IX.2016 12.00-13.00 ulica Kliniczna 1A
10.IX.2016 12.00-15.00 rozpoczęcie Targ Węglowy następnie przemarsz ulicami Wały Jagiellońskie, Wały Piastowskie, Łagiewniki, Doki zakończenie Plac Solidarności
09.IX.2016 18.30-22.00 chodnik przed Złotą Bramą od strony Katowni
06.IX.2016 14.00-18.00 początek ZłotaBrama następnie przejście ulicą Długą do Zielonego Mostu i powrót do Złotej Bramy
04.IX.2016 14.00-17.00 początek plac przed Pomorskim Urzędem Wojewódzkim ulica Okopowa 21 następnie przemarsz ulicami: Okopową, Wałami Jagiellońskimi, Podwalem Grodzkim, Wałami Piastowskimi, Łagiewniki do Placu Solidarności
31.VIII.2016

14.00-19.30

zmiana godziny 16.00-17.00

początek Sala BHP następnie przemarsz ulicami:Doki, Łagiewniki,Wały Piastowskie, Rajska, Wielkie Młyny, Podmłyńska, Katarzynki kolo kościoła św. Brygidy. Po mszy przemarsz ulicami Katarzynki, Podmłyńską, Wielkie Młyny, Podwale Staromiejskie, Rajską, Wały Piastowski, Łagiewniki do Bramy nr 2 Stoczni Gdańskiej. Uwaga zmiana: początek pod bramą nr 2 Stoczni Gdańskiej następnie przemarsz ulicami Doki, Łagiewniki, Stolarska, Katarzynki do Kościoła p.w. św Brygidy
28.VIII.2016 13.00-17.00 początek bazylika konkatedralna WNMP następnie przemarsz ulicami Piwna, Węglarska, Szeroka, Targ Drzewny, Hucisko, 3 Maja, H.Dąbrowskiego, A.Giełguda
27.VIII.2016 11.30-13.00 ul. Kliniczna 1A
27.VIII.2016 12.00-13.00 ul. Kliniczna 1A (cały plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2)
27.VIII.2016 11.30-12.30 początek kościół Św.Brygidy przy ulicy Mniszki następnie przemarsz ulicami Łagiewniki do skrzyżowania z ulicą Gazowniczą, Doki do Sali BHP przy ulicy Jerzego Popiełuszki 6  (odwołane)
26.VIII.2016 10:00-18:00 chodnik przy ul 3 maja, obok parkingu Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku
25.VIII.2016 08.00-09.15 chodnik i parking przed budynkiem Rady Miasta Gdańska
15.VIII.2016 13.30-15.30 Gdańsk-Strzyża skwer na zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Wojska Polskiego przed Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego
13.VIII.2016 11.30-13.00 ul. Kliniczna 1A (chodnik)
13.VIII.2016 12.00-13.00 Cały plac wraz z "wysepką" przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1, ul. Kliniczna 1A Gdańsk
11.VIII.2016 19.00-19.30 Chodnik przed Biurem Poselskim Jarosława Sellina przy ul. Targ Drzewny 3/7 w Gdańsku
07.VIII.2016 14.00-16.00 ul.Długi Targ pomiędzy Ratuszem Głównego Miasta a fontanną Neptuna
05.VIII.2016 17.30-20.00 wejście do kościoła św. Katarzyny
30.VII.2016 12.00-13.00 Kliniczna 1A
30.VII.2016 12.00-13.00 Kliniczna 1A
26.VII.2016 11.00-13.00 Długi Targ
26.VII.2016 10.30-11.30 przemarsz spod krzyża na Górze Gradowej wzdłuz ulic Gradowa, 3 Maja, Heweliusza, Rajska, Pańska, Węglarska, Kołodziejska, Tkacka, Długa, Długi Targ
25.VII.2016 17.30-20.30 plac im Heweliusza ulica Rajska
23.VII.2016 12.00-14.00 skrzyżowanie ulicy Dworskiej i al. Hallera (przejście dla pieszych)
16.VII.2016 12.00-14.40 okolice skrzyżowania al. Hallera i ulicy Dworskiej
16.VII.2016 14.00-15.00 ul. Kliniczna 1A
16.VII.2016 11.00-19.00 Gdańsk - Brzeźno wejście na plażę nr 41
09.VII.2016 16.00-18.00 róg Alei Zwycięstwa i ulicy 3 Maja (okolice bramy Placu Zebrań Ludowych)
05.VII.2016 17.00-17.30 Długi Targ, Zielona Brama
03.VII.2016 17.40-18.00 Długi Targ, Fontanna Neptuna
01.VII.2016 10.00-18.00 wjazd kolumny motocyklistów Al. Jagielończyka (kierunek Łódź), Obwodnica Południowa Gdańska, ulica Sucharskiego, Tunel pod Martwą Wisłą, ulica Marynarki Polskiej, Wyzwolenia, Oliwska, Przemysłowa, ulica Oliwska, Wyzwolenia, Marynarki Polskiej, Tunel pod Martwą Wisłą, Sucharskiego, Poinca, Sucharskiego, Obwodnica Południowa, Aleja Jagiellończyka w kierunku Gdayni
30.VI.2016 8.30-10.30 Nowy Ratusz ulica Wały Jagiellońskie 1
25.VI.2016 15.00-15.30 Długi Targ (odwołane)
25.VI.2016 12.00-14.00 Targ Drzewny pod pomnikiem Jana III Sobieskiego następnie przejście przez skrzyżowanie Hucisko, Wały Jagielońskie do Bramy Wyżynnej. Zakończenie przed Złotą Bramą. (odwołane)
19.VI.2016 12.30-13.30 chodnik przed wejściem głównym do budynku szpitala Uniwersyteckiego  Centrum Klinicznego przy ul. Klinicznej 1A w Gdańsku
16.VI.2016 19.30-23.00 początek: Stadion Energa (parking P5) - Droga zielona, Czarny Dwór, Jana Pawła II, Aleja Rzeczypospolitej, chłopska, Gospody, Ergo Arena parking, Droga Zielona, Aleja Grunwaldzka, Opata Rybińskiego, Polanki, Chrzanowskiego, Żołnierzy Wyklętych, Aleja Grunwaldzka, Aleja Zwycięstwa (trakt konny), Popiełuszki (nowy wiadukt), Nowomiejska, Narzędziowców, Jana z Koln, Marynarki Polskiej, Stadion Energa
12.VI.2016 10.30-11.45 wjazd grupy rowerzystów od stronu Żukowa ulicą Nowatrów, Kartuską, Armii Krajowej, Kartuska, Rondo Kartuska -Źródlana, Kartuska, Limbowa, Jabłoniowa, Kartuska, Nowe Ogrody, Hucisko, Targ Drzewny, Podwale Staromiejskie, Podmłynska, Rajska
12.VI.2016 11.10-11.45 początek wjazd grupy rowerzystów na teren Gdańska od strony Pruszcza Gdańskiego ulicą Trakt św. Wojciecha, Okopowa, Wały Jagiellońskie, Targ Drzewny,Podmłyńska, Wielkie Młyny, Rajska
12.VI.2016 9.30-13.45 Rozpoczęcie zgromadzenia o godz. 9:30 na odcinku ul. Rajskiej pomiędzy ul. Heweliusza a ul. Na Piaskach (jezdnia ulicy wyłączona z ruchu drogowego). W godzinach 9:30 - 12:00 zgromadzenie stacjonarne na ulicy Rajskiej. O godz. 12:00 wyjazd uczestników zgromadzenia na rowerach, wózkach inwalidzkich i innych pojazdach napędzanych siłą ludzkich mięśni na trasę przejazdu rowerowego ulicami: Rajska, Podmłyńska, Podwale Staromiejskie, Targ Drzewny, Hucisko, Wały Jagiellońskie, Podwale Przedmiejskie, Siennicka, Most Siennicki, Lenartowicza, Sucharskiego, Tunel pod Martwą Wisłą, Rondo Marynarki Polskiej, Marynarki Polskiej, Kliniczna, Hallera, Konarskiego, Zwycięstwa, Grunwaldzka do skrzyżowania z ul. Żołnierzy Wyklętych. Na placu przy Galerii Bałtyckiej zgromadzenie stacjonarne osób oczekujących na dołączenie do peletonu, od ok. godz. 13:00. Przyjazd głównego peletonu do placu przy Galerii Bałtyckiej ok. godz. 13:10. Dalszy, wspólny przejazd ulicami: Grunwaldzka, Droga Zielona, Rondo Droga Zielona - Gospody - Plac Dwóch Miast - Łokietka (wjazd zgromadzenia na rondo ok. godz. 13:43.
11.VI.2016 15.00-18.00 Fontanna Neptuna
04.VI.2016 12.00-13.00 ul. Kliniczna 1A chodnik przed wejsciem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego
04.VI.2016 12.00-13.30 posesja przy ul. Polanki 54
01.VI.2016 19.30-21.30 Skrzyżowanie ulic Pokoleń Lechii Gdańsk i Żaglowej (na chodniku po stronie Stadionu Energa Gdańsk)
28.V.2016 12.00-14.30

Przejście wzdłuż Alei Zwycięstwa - od Parku Uphagena do Parku Steffensa (na wysokości przystanku „Brama Oliwska” z przejściami na drugą stronę na wysokości:

-Politechniki Gdańskiej (naziemne przejście dla pieszych) – przejście ze wschodniej na zachodnią stronę ulicy

- Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (przejście podziemne) – przejście z zachodniej na wschodnią stronę ulicy

22.V.2016 12.00-14.00 przemarsz spod Kościoła Św. Brygidy, ul. Katarzynki, dalej ul. Podmłyńską, Pańską, Węglarską, Kołodziejską i Tkacką, następnie Długą, potem Długim Pobrzeżem, ul Mydlarską, Bosmańską, Tokarską i Warzywniczą, dalej Targiem Rybnym a skończy się na Podwale Staromiejskie
22.V.2016 10.00-20.00 plac przed NOT-em ul. Rajska (uwaga: odwołane)
22.V.2016 10.00-20.00 Targ Drzewny pod pomnikiem Jana III Sobieskiego (uwaga: odwołane)
21.V.2016 11.00-15.00 Złota Brama, następnie przemarsz ulicami Tkacka,Kołodziejska,Pańska,Podmłyńska,Rajska,Gnilna,Łagiewniki i koniec przy I LO w Gdańsku (uwaga : odwołane)
21.V.2016 10.00-20.00 skwer pomiędzy ul. Stolarską a ul. Mniszki
21.V.2016 10.00-20.00 parking przy zbiegu ulic Dyrekcyjnej i ks. Jerzego Popiełuszki (na przeciwko sali BHP)
21.V.2016 9.00-21.00 Nowy Ratusz ul. Wały Jagielońskie 1
21.V.2016 9.00-17.00 ulica Długa przy fontannie Neptuna (uwaga : odwołane)
21.V.2016 10.00-20.00 Targ Węglowy przed Teatrem Wybrzeża (rozpoczęcie o godz. 14.00)
21.V.2016 10.00-20.00 Plac Solidarności pod pomnikiem Poległych Stoczniowców
21.V.2016 10.00-20.00 Plac przed NOTEM ul. Rajska (uwaga: odwołane)
21.V.2016 10.00-20.00 Targ Węglowy pomiędzy Katownią a Złotą Bramą
21.V.2016 10.00-20.00 Targ Drzewny pod pomnikiem Jana III Sobieskiego (rozpoczęcie od godz. 14.00)
21.V.2016 10.00-20.00 chodnik obok Pomorskiego Urzedu Wojewódzkiego przy ul. Okopowej 21/27 (uwaga : odwołane)
21.V.2016 10.00-20.00 chodnik obok Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Okopowej 21/27
21.V.2016 10.00-18.00 chodnik przy ul. Wały Jagiellońskie, obok kina "Krewetka"
21.V.2016 13.00-18.00 Rozpoczęcie: Targ Węglowy, zgodnie z kierunkiem ruchu Targ Drzewny w prawo Wały Jagiellońskie, Podwale Grodzkie w prawo w ul. Rajską, ul. Podmłyńska, w prawo w Podwale Staromiejskie zgodnie z kierunkiem ruchu Targ Drzewny, Targ Węglowy. Zmiana trasy:Z Targu Węglowego marsz ulicami: Targ Drzewny, Wały Jagiellońskie, Podwale Grodzkie, Aleja Zwycięstwa koniec przy Multikinie.
21.V.2016 10.00-18.00 ul. Długi Targ obok fontanny Neptuna (uwaga: odwołane)
19.V.2016 10.30-12.30 przemarsz ulicami: Długi Targ, Długa, Tkacka , Piwna do Bazyliki Mariackiej
08.V.2016 13.00-15.00 Plac przed pomnikiem Generała Stanisława Maczka
08.V.2016 11.00-12.30 Al.Hallera 269 (Brzeźno, przy obiektach gastronomicznych ) - przejazd ścieżkami rowerowymi do Gdynii Śródmieścia
07.V.2016 12.00-13.00 plac przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 ul. Kliniczna 1a w Gdańsku
03.V.2016 14.00-15.30 ul. Grunwaldzka przed Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego
03.V.2016 13.00-17.00 Zgromadzenie na placu Solidarności pod pomnikiem poległych Stoczniowców 1970, z przejściem ulicami: Doki, Wałami Piastowskimi do ul. Rajskiej, ul. Podmłyńską, ul. Pańską, ul. Węglarską, ul. Kołodziejską i ul. Tkacką do ul. Długiej, aż do końca Długiego Targu do Bramy Zielonej
01.V.2016 15.00-17.00 ul. Długi Targ pod Dworem Artusa
24.IV.2016 13.00-15.00 Plac Solidarności w Gdańsku
24.IV.2016 13.00-15.00 Targ Węglowy
24.IV.2016 13.00-15.00 ul. Targ Węglowy
24.IV.2016 11.00-13.30 Chodnik przy ul. Łąkowej nr 39
23.IV.2016 12.00-13.00 ul.Kliniczna 1A, chodnik przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 uwaga; zgromadzenie odwołane
22.IV.2016 20:00-22:30 Wyspa Spichrzów
09.IV.2016 12.00-13.00 ul.Kliniczna 1A, chodnik przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1
08.IV.2016 16.30-17.30 przejście od Przedproży Dwór Artusa do Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki
04.IV.2016 15.00-18.00 ul. Teatralna, Targ Węglowy
02.IV.2016 10.00-17.00 Al. Gen. J. Hallera 173
02.IV.2016 13.00-14.30 Targ Drzewny - pod Pomnikiem Króla Jana III Sobieskiego
30.III.2016 08.00-18.00 Wały Jagiellońskie 36
19.III.2016 11.00-13.00 Długi Targ - ul. Karmelicka
19.III.2016 11.00-13.00 Długa - Długi Targ (przejście uczestników zgromadzenia)
18.III.2016 16.00-17.30 Długa - Długi Targ (przejscie uczestników zgromadzenia)
14.III2016 07.30-16.00 Schody przed Urzędem Marszałkowskim - ul. Okopwa 21-27
12.III.2016 12.00-13.00 ul. Kliniczna 1A, chodnik przed wejściem do "Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Akademii Medycznej w Gdańsku
12.III.2016 12.00-13.00 Ul. Długi Targ - przy Fontannie Neptuna
09.III.2016 17.00-18.00 Gdańsk-Wrzeszcz, Ul. Stefana Batorego 15 (przed Konsulatem Generalnym Federacji Rosyjskiej)
08.III.2016 09.00-11.00 Zgromadzenie przed siedzibami: Urząd Miejski w Gdańsku, Komenda Miejska Policji, Prokuratura Okręgowa, Komenda Wojewódzka Policji.
05.III.2016 17.30-18.30 Zgromadzenie z przejściem uczestników ulicami: Stągiewna, Długi Targ, Długa, Tkacka, Kołodziejska, Węglarska, Pańska, Podmłyńska, Rajska, Gnilnas, Łagiewniki, Doki.
05.III.2016 15.00-17.00 Plac Solidarności
01.III.2016 17.00-19.00 Przed Cmentarzem Garnizonowym przy ul. Gen. Antoniego Giełguda
28.II.2016 14.00-16.30 Plac Solidarności (uwaga: nastąpiła zmiana miejsca zgromadzenia)
27.II.2016 15.00-16.00 Zgromadzenie na chodniku przed wejściem do budynku szpitala Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Klinicznej 1 A w Gdańsku
26.II.2016 17.00-19.00 Zgromadzenie - ul. 3 Maja (przed tablicą pamiątkową poświęconą Danucie Siedzikównie"Ince"); przejście ulicami:          3 Maja - Gen. Henryka Dąbrowskiego - Gradową - zakończenie na Górze Gradowej.
26.II.2016 11.50-15.50 Plac Zebrań Ludowych i tereny zielone przy ul. Gen. A. Giełguda
21.II.2016 12.00-13.00 Ul. Nowomiejska - przed siedzibą Europejskiego Centrum Solidarności
13.II.2016 12.00-13.00 Zgromadzeniena na chodniku przed wejściem do budynku szpitala Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Klinicznej 1A w Gdańsku
30.I.2016 15.00-16.00 Zgromadzeniena na chodniku przed wejściem do budynku szpitala Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Klinicznej 1A w Gdańsku
23.I.2016 11.30-15.00 Zgromadzenie publiczne z przejściem uczestników od Placu Solidarności ulicami: Wały Piastowskie-Rajska-Podmłyńska-Pańska-Węglarska-Kołodziejska-Tkacka-Długa-Długi Targ-Brama Zielona (zakończenie zgromadzenia)
23.I.2016 16.30-19.30 Zgromadzenie ul. Długi Targ przy Dworze Artusa
19.I.2016 11.00-15.30 Zgromadzenie przed Sądem Apelacyjnym przy ul. Nowe Ogrody.
16.I.2016 12.00-13.00 Zgromadzenie na chodniku przed wejściem do "Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr.1 Akademii Medycznej w Gdańsku"
09.I.2016 13.00-15.00 Przejście spod Złotej Bramy ul. Długą do Fontanny Neptuna na Długim Targu
06.I.2016 11.30-14.00 Ulica Piwna (przed Bazyliką Mariacką); przejście uczestników ulicami: Piwna-Tkacka-Długa-Długi Targ-zakończenie przed Bramą Zieloną.
19.XII.2015 12.00-14.00 Ulica Długi Targ - pomiędzy fontanną Neptuna i siedzibą IKM.
19.XII.2015

11.00-13.00

Ulica 3 Maja - chodnik przed Dworcem PKS
16.XII.2015

18.30-19.30

Przed Kościołem Św.Brygidy, następnie przejście uczestników ulicami: Katarzynki-Podmłyńska-Wielkie Młyny-Rajska-Wały Piastowskie-Łagiewniki -Plac Solidarności. Zakończenie zgromadzenia pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców.
16.XII.2015

16.30-17.00

Ulica Targ Rakowy
16.XII.2015

10.00-10.45

Plac Solidarności - przed Pomnikiem Poległych Stoczniowców
13.XII.2015

18.00-19.00

Plac Solidarności - przed Pomnikiem Poległych Stoczniowców.
13.XII.2015

12.00-14.00

Plac Solidarności - przed Pomnikiem Poległych Stoczniowców
12.XII.2015

23.50-00.30

Plac Solidarności - przed Pomnikiem Poległych Stoczniowców
04.XII.2015

10.00-13.00

Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista"; przejście uczestników ulicami: Św.Barbary-Krowoderska-Angielska Grobla-Seredyńskiego-Długie Ogrody-Stągiewna-Długi Targ-Przedbramie ulicy Długiej; powrót pod siedzibę Szkoły w/w trasą.
29.XI.2015 13.00-18.00 Ulica Dolna Brama - przed Bramą Nizinną
28.XI.2015 11.00-14.00 Ulica Karmelicka
22.XI.2015 11.00-16.00

Targ Drzewny - Pomnik Króla Jana III Sobieskiego; przejście uczestników ulicami: Kowalska - Korzenna - Heweliusza - Rajska - Wielkie Młyny - Podmłyńska - Podwale Staromiejskie - pod Pomnik Obrońców Poczty Polskiej (zakończenie zgromadzenia)

21.XI.2015 13.00-15.00

Długi Targ - przed Fontanną Neptuna

19.XI.2015 17.00-20.00

Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Grażyny

18.XI.2015 11.00-12.00 Ulica Nowe Ogrody 28/29 (przed siedzibą Sądu Apelacyjnego)
18.XI.2015 18.00-19.00 Plac Solidarności
14.XI.2015 13.45-14.15 Ulica Chlebnicka - przed budynkiem nr 48/51
11.XI.2015 08.45-10.15 Ulica Kartuska/Starodworska, przejście zgromadzonych ulicami: Kartuska-Nowe Ogrody-Hucisko-Targ Drzewny (zakończenie zgromadzenia).
11.XI.2015 08.30-14.00 Ulica Podwale Staromiejskie/Podmłyńska, przejście zgromadzonych ulicami: Podmłyńska-Wielkie Młyny-Rajska-Jana Heweliusza-Korzenna-Kowalska-Targ Drzewny-Targ Węglowy (zakończenie zgromadzenia).
11.XI.2015 15.00-16.00 Gdańsk- Strzyża skwer na zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Wojska Polskiego, przed Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.
08.XI.2015 13.30-14.20 Ulica Długi Targ - przed Fontanną Neptuna.
20.X.2015 17.15-18.15 Ulica Długa przed Ratuszem Głównego Miasta.
23.X.2015 09.30-17.00 Ulica Karmelicka 1 - przed Kinem "Krewetka".
23.X.2015 09.30-17.00 Ulica Długi Targ - pod Fontanną Neptuna.
23.X.2015 17.00-21.00 Zgromadzenie na Placu Solidarności - pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców ; przejście ulicami: Doki, Wały Piastowskie, Podwale Grodzkie,Wały Jagiellońskie, Targ Drzewny, Targ Węglowy, Długa - Ratusz Głównego Miasta.
metryczka publikacji