BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska

Urząd Miejski w Gdańsku

Urząd Miejski w Gdańsku Herb Gdańska

ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu: +48 58 52 44 500
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza: ePUAP
/UMGDA/SkrytkaESP


Wyniki Konkursu Fotograficznego Pt.: "Czysta Woda - Bezpieczna Woda"

Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku, Saur Neptun Gdańsk S.A. oraz Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., informują o rozstrzygnięciu konkursu fotograficznego pt.: ?Czysta woda ? bezpieczna woda? ogłoszonego z okazji Międzynarodowego Dnia Wody, obchodzonego w dniu 22 marca br.

Dziękujemy serdecznie wszystkim szkołom, a przede wszystkim uczniom za udział w konkursie. Łącznie nadesłano do nas 50 fotografii.

W konkursie wzięło udział 14 placówek szkolnych:

  1. Gimnazjum nr 29 im. J. Kochanowskiego
  2. Gdańskie Gimnazjum Lingwista
  3. Gimnazjum nr 23
  4. Gimnazjum nr 22
  5. Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące Conradinum XVIII LO
  6. LO w Sztumie
  7. Gimnazjum nr 20 im. Hanzy
  8. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego
  9. IX Liceum Ogólnokształcące
  10. Gimnazjum Sportowe nr 46
  11. Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte
  12. XIV LO im. Jana Pawła II
  13. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33 - Gimnazjum nr 21
  14. Gimnazjum nr 48 im. Lecha Bądkowskiego

Oceny wykonanych zdjęć 13 maja br. dokonało Jury Konkursu składające się z przedstawicieli: Wydziału Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku (Beata Kowitz i Anna Steckiewicz), firmy Saur Neptun Gdańsk S.A. (Beata Majchrowicz) oraz Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej Sp. z o.o. (Agnieszka Gajowniczek), a także Agencji Kosycarz Foto Press (Maciej Kosycarz).

W pierwszej kategorii wiekowej (uczniowie szkół gimnazjalnych) przyznano:

I miejsce
ANNIE PUKSZTCIE - uczennicy Gimnazjum Nr 29 im. Jana Kochanowskiego

II miejsce
DANIELOWI KRAJNIKOWI - uczniowi Gimnazjum Nr 48 im. Lecha Bądkowskiego

dwa III miejsca ex aequo
PAULINIE KASKO - uczennicy Gimnazjum Nr 20 im. Hanzy


PAULINIE GAJDAMOWICZ - uczennicy Gimnazjum Nr 22

wyróżnienia
nie przyznano

W drugiej kategorii wiekowej (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) przyznano:

I miejsce
nie przyznano

II miejsce
EMILII DOMINIAK - uczennicy SOiO Conradinum - XVIII LO

III miejsce
nie przyznano

wyróżnienia
ANICIE SZMYDTKE - uczennicy SOiO Conradinum XVIII LO

ALEKSANDRZE CHOJNACKIEJ - uczennicy Zespołu Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 30 maja 2009 r. (sobota) podczas festynu Zielony Weekend, którego organizatorem był Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku.


metryczka publikacji