Przejdź do nowej wersji serwisu

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska Urząd Miejski w Gdańsku

Zieleniec wypoczynkowy przy zbiorniku retencyjnym Wileńska - spotkanie informacyjno-konsultacyjne

17 września (piątek), o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 42 przy ul. Czajkowskiego 1, odbędzie się spotkanie informacyjno - konsultacyjne w sprawie projektu ?Zieleńca wypoczynkowego przy zbiorniku retencyjnym Wileńska?. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

17 września (piątek), o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 42 przy ul. Czajkowskiego 1, odbędzie się spotkanie informacyjno - konsultacyjne w sprawie projektu ?Zieleńca wypoczynkowego przy zbiorniku retencyjnym Wileńska". Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Przedmiotem konsultacji, jest 1,5-hektarowy obszar przy ul Wileńskiej. Przestrzeń ta ma stać się atrakcyjnym miejscem wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców okolicznych osiedli. Wyłoniony w ramach przetargu projektant zobowiązany został przez Miasto do skonsultowania proponowanych rozwiązań z przyszłymi użytkownikami tej przestrzeni.

Mała architektura, meble parkowe, pomost widokowy - to niektóre z założeń projektanta. Realizacja inwestycji planowana jest na 2011 rok.

 

metryczka publikacji