Przejdź do nowej wersji serwisu

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska Urząd Miejski w Gdańsku

Zaproszenie Rzecznika Praw Dziecka dla gimnazjalistów

Rzecznik Praw Dziecka zaprasza na bezpłatną, przeznaczoną dla gimnazjalistów grę miejską ?Poszukiwacze zaginionej Konwencji". Organizowana w ramach Akademii Praw Dziecka, zabawa odbędzie się 31 maja 2009 roku w Warszawie.
W przeddzień Międzynarodowego Dnia Dziecka, Państwa uczniowie mają okazję przeżyć niezapomnianą przygodę, zwiedzić Warszawę oraz poszerzyć swą wiedzę o prawach, przysługujących dzieciom.
Akcja skierowana jest do uczniów klas I-III gimnazjum, zebranych w 3- lub 4-osobowe zespoły. Każdemu zespołowi towarzyszyć musi dorosły opiekun, wyznaczony lub zaakceptowany przez Szkołę. Gra - poza kosztem dojazdu zespołu do Warszawy i powrotu z niej - jest całkowicie bezpłatna. Wszelkie szczegóły znajdują się na naszej stronie:
http://www.akademiaprawdziecka.pl/
Zespoły, które chciałyby wraz z nami poszukiwać zaginionej Konwencji, powinny do dnia 27 maja 2009 roku wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na naszej stronie www.
W związku z rozpoczynającą się rekrutacją uczestników gry, prosimy o wydrukowanie i umieszczenie załączonych plakatów w widocznych miejscach. Jeśli znacie Państwo inną placówkę, w której - Waszym zdaniem - możemy znaleźć ambitnych, młodych poszukiwaczy zaginionej Konwencji, będziemy również wdzięczni za przesłanie tam niniejszego zaproszenia. Chcielibyśmy, aby możliwie szeroki krąg gimnazjalistów z całego kraju mógł skorzystać z zaproszenia Rzecznika Praw Dziecka.

metryczka publikacji