Przejdź do nowej wersji serwisu

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska Urząd Miejski w Gdańsku

Rozlicz się już dziś ! Bądź jak Szybki PIT

Ministerstwo Finansów wraz z dziennikiem ?Fakt" i programem ?Dzień Dobry TVN" rozpoczęło w poniedziałek 9 marca 2009 roku kampanię informacyjną ?Szybki PIT"

Szybki PIT to symbol przyjaznego urzędu, który chce pomóc podatnikom w zawiłościach przepisów podatkowych. 

W ramach akcji uruchomiona została strona internetowa www.szybkipit.pl, na której znajdują się formularze podatkowe, broszury informacyjne, porady niezbędne do rozliczenia rocznego zeznania podatkowego jak również informacje o dyżurach telefonicznych ekspertów resortu finansów oraz dniach otwartych w urzędach skarbowych. 

Podobnie jak w latach ubiegłych urzędy skarbowe zorganizują Dni Otwarte. Celem Dni Otwartych jest nie tylko przybliżenie funkcjonowania urzędów skarbowych, ale także możliwość uzyskania informacji dotyczących rozliczenia podatku dochodowego oraz złożenia zeznania podatkowego Najbliższy Dzień Otwarty w urzędach skarbowych - sobota 28 marca 2009 roku. 

Szybki PIT otwiera drzwi 

 Dwukrotnie w tym roku Szybki PIT umożliwi podatnikom odwiedzenie urzędów skarbowych w dni wolne od pracy. 28 marca i 25 kwietnia (ostatnie soboty) odwiedzający urzędy będą mogli złożyć zeznania podatkowe, wyjaśnić wątpliwości związane z rozliczeniem podatków a także poznać specyfikę pracy urzędów. Pomorskie urzędy skarbowe będą w tych dniach otwarte od godziny 9.00 do 13.00. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy !

pit_dzrzwi

metryczka publikacji