Przejdź do nowej wersji serwisu

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska Urząd Miejski w Gdańsku

Biegaj z MOSiR i Gazetą po raz piąty - wynikiPiąta edycja "Biegaj z MOSiR i Gazetą" przypadła na koniec długiego majowego weekendu. Początkowo mgła i chłodny wiatr od morza chciały jakby odstraszyć biegaczy, jednak tuż przed godziną 13 wyjrzało słońce, dając tym samym sygnał do startu.
W niedzielne popołudnie ruch na alejkach Parku Nadmorskiego był olbrzymi, dlatego m. in. na wniosek samych uczestników częściowo zmieniona została trasa biegu i w stronę powrotną wiodła duktem leśnym wzdłuż ścieżki rowerowej.
Po biegu, jeden z najmłodszych uczestników wylosował wśród uczestników szczęśliwą osobą, w której ręcę trafiła nagroda specjalna. Szczęście uśmiechnęło się do Magdaleny Wysokińskiej z Międzyrzecza Podlaskiego. Nagrodę majowego spotkania - odtwarzacz DVD marki Pioneer – wręczyli wspólnie gość specjalny bramkarz Lechii Mateusz Bąk i Dyrektor MOSiR w Gdańsku Pan Leszek Paszkowski. Wielu uczestników skorzystało z okazji zdobycia autografu i zrobienia sobie zdjęcia z Mateuszem Bąkiem.

Następna szósta juz edycja „Biegaj z MOSiR i Gazetą” odbędzie się 1 czerwca i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu.

metryczka publikacji