Urząd Miejski w Gdańsku
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Herb Miasta Gdańska
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu:
tel: +48 58 52 44 500,
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP:
/UMGDA/SkrytkaESP

Szkolenia Akademii PARP

Szkolenia Akademii PARP

Mierz zamiary na siły!

Czego potrzeba, aby nowy biznes "wypalił"? Wiary w sukces, dobrego pomysłu, zainteresowania klientów, kapitału na start... A co jest najbardziej niedoceniane w startujących biznesach? Wiedza o finansach!

Taka wiedza nie jest problemem dla księgowych. Dla osób, zajmujących się innymi sprawami  w firmach, została przybliżona w nowych modułach szkolenia on-line Akademii PARP ?Finanse  dla niefinansistów?.

Mierz zamiary na siły - to praktyczne przesłanie łączy nowe moduły, uruchomione na początku października 2011. Szczególnie polecane są wszystkim nowym przedsiębiorcom z firm z sektora MSP.

Nowe moduły są poświęcone rachunkowi zysków i strat, finansowaniu działalności i ocenie opłacalności. Poznasz w nich bezduszną, ale niezawodną i fundamentalną miarę każdej organizacji działającej ?for-profit?, czyli dla zysku. Dowiesz się jak ważny jest kapitał obrotowy netto, często niedoceniany przy planowaniu nowego biznesu oraz jak określić efektywność ekonomiczno - finansową dla Ciebie, innych inwestorów czy dla banku, w którym starasz się o kredyt dla swojej firmy.

Wszystkie moduły składają się na kompleksowe i poradnikowe szkolenie, pozwalające zrozumieć tajniki wiedzy o finansach. Brak tej wiedzy jest jedną z głównych przyczyn, dla których 70 proc. nowopowstających biznesów nie przeżywa pierwszych 5 lat funkcjonowania.

Na portalu www.akademiaparp.gov.plznajduje się 29 szkoleń w pięciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż oraz wiedza ogólna i otoczenie biznesu. Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę. Wiedza zdobyta w szkoleniach e-learningowych potwierdzana jest certyfikatem.

Więcej informacji: 
msp@akademiaparp.gov.pl

Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)

Metryczka publikacji