A A A

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska - Urząd Miejski w Gdańsku

Paweł Adamowicz

Prezydent Miasta Gdańska

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1965

ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
pokój nr 314
tel.: (58) 323 63 14
fax: (58) 302 01 34
prezydent@gdansk.gda.pl
fb/Pawel.Adamowicz

Kancelaria Prezydenta

p.o. Dyrektora
Tomasz Nadolny
pokój nr 309
nr wew. 6309
tel.: +48 58 323 63 10
fax: +48 58 302 01 34
tomasz.nadolny@gdansk.gda.pl
Twitter: @jonaszek

Rzecznik Prezydenta

Antoni Pawlak
tel.: +48 58 323 63 12
fax. +48 58 302 01 34
tel. kom.: +48 695 890 161
antoni.pawlak@gdansk.gda.pl

Sekretariat

Monika Wojda
tel.: (58) 323 63 92
fax: (58) 302 01 34
sekretariat.prezydenta@gdansk.gda.pl

Asystent Prezydenta

Marek Bonisławski
pokój nr 311
tel.: (58) 323 63 62
marek.bonislawski@gdansk.gda.pl
 

Sekretariat - zaproszenia

Marta Dzierżawska
tel.: (58) 323 63 11
fax: (58) 302 01 34
sekretariat.prezydenta@gdansk.gda.pl

Wiesław Bielawski

Z-ca Prezydenta ds. polityki przestrzennej

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1960

tel.: (58) 323 63 96
fax: (58) 323 63 97
wieslaw.bielawski@gdansk.gda.pl
Sekretariat:
Kalina Matuszewska
pokój nr 317
tel.: (58) 323 63 16
fax: (58) 323 63 97
sekretariat.polprzestrzennej@gdansk.gda.pl
fb/bielawskiwieslaw

Piotr Grzelak

Z-ca Prezydenta ds. polityki komunalnej

Wykształcenie: wyższe
Rocznik:1982

tel.: (58) 323 63 18
fax: (58) 323 63 97
piotr.grzelak@gdansk.gda.pl
Sekretariat:
Bogumiła Mannischeff
pokój nr 317
tel.: (58) 323 63 17
fax: (58) 323 63 97
sekretariat.polkomunalnej@gdansk.gda.pl
fb/piotr.grzelak.547

Danuta Janczarek

Sekretarz Miasta

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1952

tel.: (58) 323 63 06
fax: (58) 323 63 87
danuta.janczarek@gdansk.gda.pl
Sekretariat:
Lucyna Dębska
pokój nr 306
tel.: (58) 323 63 06
fax: (58) 323 63 87
sekretariat.sekretarza@gdansk.gda.pl

Piotr Kowalczuk

Z-ca Prezydenta ds. polityki społecznej

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1976

tel.: (58) 323 63 03
fax: (58) 323 63 83
piotr.kowalczuk@gdansk.gda.pl
Sekretariat:
Anna Przeperska
pokój nr 302
tel.: (58) 323 63 81
fax: (58) 323 63 83
sekretariat.polspolecznej@gdansk.gda.pl
fb/piotr.kowalczuk.GDN

Andrzej Bojanowski

Z-ca Prezydenta ds. polityki gospodarczej

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1972

tel.: (58) 323 63 08
fax: (58) 323 63 87
andrzej.bojanowski@gdansk.gda.pl
Sekretariat:
Kamila Zaborowski
pokój nr 307
tel.: (58) 323 63 07
fax: (58) 323 63 87
sekpolgos@gdansk.gda.pl

Teresa Blacharska

Skarbnik Miasta

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1948

tel.: (58) 323 63 01
fax: (58) 323 63 83
teresa.blacharska@gdansk.gda.pl
Sekretariat:
Magdalena Dudek
pokój nr 301
tel.: (58) 323 63 02
fax: (58) 323 63 83
sekretariat.skarbnika@gdansk.gda.pl