Wersja Beta - wróć do poprzedniej wersji

Książka telefoniczna GCUW

Gdańskie Centrum Usług Wspólnych

  • Centrala tel.: 58 506-51-20
  • Sekretariat Hallera  - wew. 101
  • Sekretariat KOGA - wew. 501
  • Kancelaria GCUW - wew. 371

Dyrektor GCUW - Grzegorz Szczuka
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: g.szczuka@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 101

------------------------------

Zastępca Dyrektora GCUW - Barbara Nawrocka
(siedziba przy ul. prof. W. Andruszkiewicza 5 w Gdańsku – KOGA)
e-mail: b.nawrocka@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 502

Kierownik Referatu Płac - Ewa Paszek
(siedziba przy ul. Andruszkiewicza 5 w Gdańsku – KOGA)
e-mail: e.paszek@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 550

Zastępca Kierownika Referatu Płac - Damian Cyman
(siedziba przy ul. Andruszkiewicza 5 w Gdańsku – KOGA)
e-mail: d.cyman@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 543

Kierownik Referatu Kadr - Bożena Papież
(siedziba przy ul. Andruszkiewicza 5 w Gdańsku – KOGA)
e-mail: b.papiez@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 545

Kierownik Referatu Służby BHP - Jarosław Kubiak
e-mail: j.kubiak@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. kom. (+48) 881-20-00-60

Zastępca Kierownika Referatu Służby BHP - Krzysztof Lasek
e-mail: k.lasek@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. kom. (+48) 881-40-10-40

Kierownik Zespołu Obsługi Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej – Agata Drabiuk
(siedziba Bursy Gdańskiej przy ul. Piramowicza 2 w Gdańsku)
e-mail: a.drabiuk@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 341-05-99

Kierownik Zespołu Obsługi Socjalnej Emerytów i Rencistów – Anna Zamiejska
(siedziba Bursy Gdańskiej przy ul. Piramowicza 2 w Gdańsku)
e-mail: a.zamiejska@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 520-21-80

-------------------------------

Zastępca Dyrektora GCUW - Dorota Klinszporn-Peek
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: dkpeek@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 103

Kierownik Referatu Dochodów Budżetowych - p.o. Ewa Wróbel
Zespół podatku VAT
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: e.wrobel@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 264

Zastępca Kierownika Referatu Dochodów Budżetowych – p.o. Ewelina Wykowska
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: e.wykowska@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 211

Kierownik Referatu Dochodów Własnych - Edyta Wosztyl
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: e.wosztyl@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 242

Zastępca Kierownika Referatu Dochodów Własnych – p.o. Katarzyna Gajdzis
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: k.gajdzis@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 231

Kierownik Referatu Wydatków Budżetowych - Anna Posadzy
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: a.posadzy@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 171

Zastępca Kierownika Referatu Wydatków Budżetowych – Mateusz Węsierski
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: m.wesierski@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 172

Kierownik Referatu Rozliczania Programów i Projektów – Agnieszka Chaberek
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: a.chaberek@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 175

Kierownik Referatu Księgowości Majątkowej - Joanna Ciesielska
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: j.ciesielska@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 324

------------------------------

Główna Księgowa GCUW - Iwona Kubiak
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: i.kubiak@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 104

Zastępca Głównej Księgowej - Ewa Michalska
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: e.michalska@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 106

------------------------------

Kierownik Referatu Organizacyjnego GCUW – Agnieszka Skrodzka       
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: a.skrodzka@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 402

Główny specjalista ds. zamówień publicznych – Maria Ruszkowska
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: m.cwik@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 403

Zespół Administracyjny:

  • Główny specjalista ds. administracji i komunikacji – Marcin Michałowski
    Koordynator Elektronicznego Obiegu Dokumentów
    (siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
    e-mail: m.michalowski@gcuw.edu.gdansk.pl
    tel. kom. (+48) 510-07-23-69

Zespół IT:

  • Główny specjalista ds. zarządzania siecią - Symeon Dąbrowski
    e-mail: informatycy@gcuw.edu.gdansk.pll lub s.dabrowski@gcuw.edu.gdansk.pl
    tel. kom. (+48) 881-70-00-50
    tel. 58 506-51-20 wew. 404
  • Informatyk - Bartosz Domański
    e-mail: informatycy@gcuw.edu.gdansk.pl lub b.domanski@gcuw.edu.gdansk.pl
    tel. kom. (+48) 881-70-10-70
    tel. 58 506-51-20 wew. 404
  • Konserwator sprzętu - Kamil Dąbrowski
    e-mail: informatycy@gcuw.edu.gdansk.pl lub k.dabrowski@gcuw.edu.gdansk.pl
    tel. 58 506-51-20 wew. 407

Składnica Akt
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: archiwum@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 311

-----------------------------

Koordynator Radów prawnych GCUW – mec. Elżbieta Daniluk                                                                                                               
e-mail: gcuw@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 312

-------------------------------

Samodzielne stanowiska pracy:

Główny specjalista ds. kontroli zarządczej GCUW – Magdalena Dudek
Koordynator strony BIP GCUW,
Koordynator Skarg i Wniosków
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: m.dudek@gcuw.edu.gdansk.pl oraz bip@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 292

Główny specjalista ds. HR GCUW - Elżbieta Ortman
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: e.ortman@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 282

Główny specjalista ds. kadr GCUW - Anita Grzybicka
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: a.grzybicka@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 291

Główny specjalista ds. płac GCUW – Małgorzata Gogolińska
(siedziba główna przy al. gen. J. Hallera 16/18 w Gdańsku)
e-mail: m.gogolinska@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. 58 506-51-20 wew. 283

Specjalista ds. BHP GCUW - Mariusz Kubiak
e-mail: m.kubiak@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. kom. (+48) 510-07-81-16

Inspektor Ochrony Danych Osobowych - Marek Czechowski
e-mail: iodo@gcuw.edu.gdansk.pl
tel. kom. (+48) 697-78-13-35