BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska

Urząd Miejski w Gdańsku

Urząd Miejski w Gdańsku Herb Gdańska

ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu: +48 58 52 44 500
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza: ePUAP
/UMGDA/SkrytkaESP


Wybory do Rad Dzielnic w 2019 roku

 

Protokoły wyników wyborów do Rad Dzielnic

01 Brzeźno (374.85 KB)

02 Nowy Port (345.85 KB)

04 Stogi (352.33 KB)

05 Przeróbka (347.13 KB)

06 Krakowiec - Górki Zachodnie (371.56 KB)

07 Wyspa Sobieszewska (348.06 KB)

08 Rudniki (362.11 KB)

09 Olszynka (351.88 KB)

10 Orunia - Św. Wojciech - Lipce (352.99 KB)

11 Śródmieście (403.06 KB)

12 Ujeścisko - Łostowice (399.55 KB)

13 Chełm (397.92 KB)

14 Jasień (367.07 KB)

15 Wzgórze Mickiewicza (352.97 KB)

16 Siedlce (354.96 KB)

17 Suchanino (351.27 KB)

18 Piecki - Migowo (380.54 KB)

19 Aniołki (353.87 KB)

20 Młyniska (352.37 KB)

21 Brętowo (372.43 KB)

22 Wrzeszcz Górny (379.25 KB)

23 Wrzeszcz Dolny (375.43 KB)

24 Strzyża (350.47 KB)

25 Zaspa Rozstaje (373.5 KB)

26 Zaspa Młyniec (368.75 KB)

27 Przymorze Wielkie (377.58 KB)

28 Przymorze Małe (353.59 KB)

29 Matarnia (350.03 KB)

30 Kokoszki (348.97 KB)

31 Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia (355.64 KB)

32 Oliwa (355.04 KB)

33 VII Dwór (355.59 KB)

34 Osowa (352.48 KB)

35 Orunia Górna - Gdańsk Południe (355.55 KB)

Zestawienia wyników głosowania do Rad Dzielnic

01 Brzeźno (478.73 KB)

02 Nowy Port (493.21 KB)

04 Stogi (481.13 KB)

05 Przeróbka (365.18 KB)

06 Krakowiec - Górki Zachodnie (478.54 KB)

07 Wyspa Sobieszewska (459.27 KB)

08 Rudniki (357.79 KB)

09 Olszynka (357.45 KB)

10 Orunia - Św. Wojciech - Lipce (457.09 KB)

11 Śródmieście (536.33 KB)

12 Ujeścisko - Łostowice (637.78 KB)

13 Chełm (496.72 KB)

14 Jasień (474.19 KB)

15 Wzgórze Mickiewicza (484.62 KB)

16 Siedlce (463.41 KB)

17 Suchanino (363.05 KB)

18 Piecki - Migowo (670.16 KB)

19 Aniołki (499.02 KB)

20 Młyniska (348.53 KB)

21 Brętowo (488.31 KB)

22 Wrzeszcz Górny (481.86 KB)

23 Wrzeszcz Dolny (495.95 KB)

24 Strzyża (462.38 KB)

25 Zaspa Rozstaje (361.37 KB)

26 Zaspa Młyniec (356.09 KB)

27 Przymorze Wielkie (503.81 KB)

28 Przymorze Małe (461.57 KB)

29 Matarnia (456.36 KB)

30 Kokoszki (460.39 KB)

31 Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia (476.36 KB)

32 Oliwa (479.32 KB)

33 VII Dwór (461.82 KB)

34 Osowa (494.87 KB)

35 Orunia Górna - Gdańsk Południe (496.68 KB)

Obwieszczenia Miejskiej Komisji ds. Wyborów w Jednostkach Pomocniczych o zarejestrowanych kandydatach na radnych