BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska

Urząd Miejski w Gdańsku

Urząd Miejski w Gdańsku Herb Gdańska

ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
Informacja/Gdańskie Centrum Kontaktu: +48 58 52 44 500
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza: ePUAP
/UMGDA/SkrytkaESP


23 września 2019 r. bezpłatne seminaria dla pracodawców organizowane Państwową Inspekcję Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Cele kampanii realizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych  Pracuję i zatrudniam legalnie, a także kampanii Masz wybór to tylko część tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”.

Odbędzie się on w całym kraju pomiędzy 23, a 27 września 2019 r. .

Na gdańskich przedsiębiorców czekają ciekawe, bezpłatne seminaria. Zapraszamy na nie 23 września 2019 r. do siedziby Pracodawców Pomorza przy Al. Zwycięstwa 24. O godzinie 10.00 przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy poprowadzi wykład pt. "Pracuję legalnie. Seminarium Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie: ubezpieczenia unijne" rozpocznie się o godzinie 12.30. Przedstawiamy na nim zagadnienie delegowania pracowników do pracy za granicę, jak również „uciekanie” za granicę  w celu optymalizacji składek i wynikające z tego konsekwencje.

Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: potwierdzenia@pracodawcypomorza.pl (w treści wiadomości prosimy o wskazanie wybranego seminarium, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub e-mail). Liczba miejsc na seminariach jest ograniczona.

Dla naszych gości przygotowaliśmy także publikacje: 15 lat UE. Bez granic dla ubezpieczonych, Legalność zatrudnienia. Poradnik dla pracodawców i pracowników, Przedsiębiorco! Korzystasz z outsourcingu pracowniczego?, Jesteś płatnikiem składek? Kiedy będziesz zwolniony z obowiązku składania dokumentów rozliczeniowych? Poradnik dla płatnika składek,  Skracamy? Tak z 50 do 10 okres przechowywania akt pracowniczych.

metryczka publikacji