BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska

Urząd Miejski w Gdańsku


Już po raz 12 Radni Miasta Gdańska oraz Pałac Młodzieży w Gdańsku zapraszają dzieci ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych do udziału w konkursach z okazji Światowego Dnia Książki oraz do wspólnej zabawy podczas festynu w siedzibie Rady Miasta Gdańska. 

Na Festyn podsumowujący Światowe Dni Książki zaproszeni zostali uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.
Festyn jest podsumowaniem działań i konkursów organizowanych przez Radę Miasta Gdańska z okazji Światowego Dnia Książki.


Terminy nadsyłania prac lub kart zgłoszeń na:

Wręczenie nagród i prezentacja prac konkursowych odbędzie się we wtorek 15 maja br. o godz. 10.00, w trakcie uroczystej gali w siedzibie Rady Miasta Gdańska przy ul. Wały Jagiellońskie 1.

Podczas dwugodzinnej imprezy przewidzianych jest wiele atrakcji dla uczniów gdańskich szkół. Wręczenie nagród, będzie sygnałem do rozpoczęcia gier, zabaw, quizów, pokazów i występów na dziedzińcu Nowego Ratusza. W kilku „stacjach-namiotach” oraz specjalnie przygotowanych stanowiskach uczniowie będą mogli uczestniczyć w: zabawach plastycznych i literackich, konkursach oraz grach sportowych i malowaniu twarzy.

W trakcie zabawy rozstrzygnięty zostanie także konkurs na „Najlepiej przebraną szkołę”- zachęcamy do przebrania się uczniów w ulubionych bohaterów książek.

zdjecie 1


metryczka publikacji