BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska

Urząd Miejski w Gdańsku


Dyżury Prezydium Rady Miasta oraz radnych

Bogdan Oleszek - Przewodniczący Rady Miasta
poniedziałki - w godz. 15:00-17:00 po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. (058) 323 70 39 - Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 207, e-mail: b.oleszek@gdansk.gda.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta
I środa miesiąca - w godz.18:00 - 19:00 - Dom Kultury Młyniec, ul. Pilotów 3 (Gdańsk-Zaspa),  w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym 0 502 064 522 lub e-mail: agnieszka@owczarczak.pl
Informacja pod numerem (58) 323 70 39

Mariusz Pankowski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta
I wtorek miesiąca ? w godz. 18:00-19:00 Przychodnia ?Brzeźno? ul. Gałczyńskiego 6; I środa miesiąca - w godz. 18:00-19:00 - dawna siedziba Rady Osiedla Stogi, ul. Stryjewskiego 23 (Stogi); II wtorek miesiąca - 18:00-19:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 213; w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 600 634 107, e-mail: mariusz_pankowski@o2.pl
Informacja pod numerem (58) 323 70 39

Sylwester Pruś - Wiceprzewodniczący Rady Miasta
po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 609 233 809 w poniedziałki - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 212 oraz w środy na terenie gdańskich dzielnic (jeśli sprawa wymaga wizji lokalnej); e-mail prus.sylwester@wp.pl
Informacja od numerem (58) 323 70 39

OKRĘG WYBORCZY NR 1
Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Młyniska, Stogi (z Przeróbką), Olszynka, Krakowiec - Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Orunia, Św. Wojciech, Lipce.

Radni: Paweł Jaworski (PiS), Lech Kaźmierczyk (PO), Mariusz Pankowski (PiS), Marcin K. Skwierawski (PO), Tomasz Słodkowski (PO), Krzysztof Wiecki (PiS).

PAWEŁ JAWORSKI - II poniedziałek miesiąca - godz. 17:00-18:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1,
pok. 002, tel. 0 693 320 954, e-mail: jaworskipawel@poczta.onet.pl

LECH KAŹMIERCZYK - I poniedziałek miesiąca ? w godz. 15:00-16:00, Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Korzeniowskiego 22 (Brzeźno) oraz w godz. 16:15-17:15 Rada Osiedla Nowy Port ul. Oliwska 53/55 (Nowy Port); ostatni wtorek miesiąca - w godz. 15:00-16:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 109; ostatni wtorek (miesiące parzyste) ? w godz. 16:20-17:20 ? ul. Stryjewskiego 23; ostatni wtorek (miesiące nieparzyste) ? w godz. 16:20-17:20 ? Archipelag Kultury ul. Dworcowa (Orunia); w każdej sprawie
e-mail lechkazmierczyk@wp.pl

MARIUSZ PANKOWSKI - I wtorek miesiąca ? w godz. 18:00-19:00 Przychodnia ?Brzeźno? ul. Gałczyńskiego 6;
I środa miesiąca - w godz. 18:00-19:00 - dawna siedziba Rady Osiedla Stogi, ul. Stryjewskiego 23 (Stogi);
II wtorek miesiąca - 18:00-19:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 213; w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 600 634 107

MARCIN K. SKWIERAWSKI - I wtorek miesiąca - w godz. 16.00 - 17.00 Gdański Archipelag Kultury (dawniej klub Cebulka), Brzezno ul. Dworska 29A; I wtorek miesiąca ? w godz. 17:15 - 18:00 Rada Osiedla Nowy Port ul. Oliwska 53/55 (Nowy Port);
II wtorek miesiąca ? w godz. 17.00 - 18.00 dawna siedziba Rady Osiedla Stogi, ul. Stryjewskiego 23 (Stogi);
III wtorek miesiąca - w godz. 17.00 - 18.00 siedziba Rady Osiedla Wyspa Sobieszewska, ul. Turystyczna 3 (Wyspa Sobieszewska). W sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 605 602 324.

TOMASZ SŁODKOWSKI - ostatni czwartek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 109 , w każdej sprawie po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 509 102 120 lub e-mail: tomasz@slodkowski.pl

KRZYSZTOF WIECKI - I poniedziałek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 002; I wtorek miesiąca - od godz. 15:45 ? Dworek Artura, ul. Dworcowa 9, w godz. 18:00-19:00 - NZOZ "Przychodnia Brzeźno" - ul. Gałczyńskiego 6 (Gdańsk-Brzeźno); II wtorek miesiąca ? w godz. 17:00-18:00 ? Rada Osiedla Nowy Port ul. Oliwska 53/55 (Nowy Port); e-mail: krzysztof.wiecki@o2.pl

 

OKRĘG WYBORCZY NR 2
Śródmieście, Chełm (z dzielnicą Gdańsk Południe), Wzgórze Mickiewicza.

 

Radni: Marek Bumblis (PO), Kazimierz Koralewski (PiS), Maria Krzaklewska (PiS), Bogdan Oleszek (PO), Stanisław Sikora (PO), Sylwester Wysocki (niezrzeszony), Arkadiusz Żukowski (PO).

MAREK BUMBLIS - II i IV wtorek miesiąca - w godz. 16:00 -16:45 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1,
pok. 109, kontakt e-mail: bumblis@bumblis.gda.pl

KAZIMIERZ KORALEWSKI - III poniedziałek miesiąca - godz. 18:00-19:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 002; w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym tel.: 0 600 634 905

MARIA KRZAKLEWSKA - I środa miesiąca - w godz. 19:00-20:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 002 (4 sierpnia dyżur odwołany z powodu urlopu)

BOGDAN OLESZEK - poniedziałki - w godz. 15:00-17:00 po uprzednim umówieniu telefonicznym (58) 323 70 39 - Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 207, e-mail: b.oleszek@gdansk.gda.pl.

STANISŁAW SIKORA - II poniedziałek miesiąca - w godz. 17:00 - 19:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 109, kontakt tel.: 0 500 131 248 lub e-mail.: s.sikora@gdansk.gda.pl.

SYLWESTER WYSOCKI - I poniedziałek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe
ul. Strzelców Karpackich 1 (Gdańsk-Orunia Górna), III środa miesiąca - w godz. 16:00-17:00 - Nowy Ratusz,
ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 109

ARKADIUSZ ŻUKOWSKI - II środa miesiąca - w godz. 16:00-17:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 109, IV poniedziałek miesiąca - w godz. 16:00-17:00 - Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm, ul. Worcella 44 (Gdańsk-Chełm), e-mail a.zukowski@gdansk.gda.pl; tel. 0 692 430 571. Zmiany terminów dyżurów na stronie www.arkadiusz-zukowski.eu

OKRĘG WYBORCZY NR 3
Siedlce, Suchanino, Piecki-Migowo, Brętowo, Matarnia, Kokoszki.

Radni: Irena Dymarska (PO), Piotr Dzik (PO), Piotr Gierszewski (PiS), Ryszard Jędrzejczak (PiS), Maria Małkowska (PO), Patrycja Mlejnek-Gałęza (PO).

IRENA DYMARSKA - III czwartek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - Dom Kultury LWSM Morena, ul. Nałkowskiej 3 (Gdańsk-Morena) IV poniedziałek miesiąca - w godz. 16:00-17:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 109 w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym 0 505 073 219 lub e-mail idymarska@wp.pl

PIOTR DZIK - I poniedziałek miesiąca - w godz. 16:00-17:00 - Dom Parafialny przy parafii Św. Maksymiliana Kolbego, ul. Otwarta 1 (Gdańsk-Suchanino); II poniedziałek miesiąca - w godz. 16:00-17:00 - Dom Kultury LWSM Morena, ul. Nałkowskiej 3 (Gdańsk-Morena); III poniedziałek miesiąca - w godz. 16:00-17:00 - siedziba Rady Osiedla Kokoszki, ul. Betoniarzy 27 (Gdańsk-Kokoszki), IV poniedziałek miesiąca po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 602 311 683

PIOTR GIERSZEWSKI - I poniedziałek miesiąca - w godz. 18:00-19:00 - Dom Parafialny przy parafii Św. Maksymiliana Kolbego, ul. Otwarta 1 (Gdańsk-Suchanino); II poniedziałek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - siedziba Rady Osiedla Kokoszki (stara szkoła) ul. Biologiczna 1; III poniedziałek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3; IV poniedziałek miesiąca w godz. 16:00-17:00 - Dom Kultury LWSM Morena, ul. Nałkowskiej 3 (Gdańsk-Morena).; w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 602 229 601.

RYSZARD JĘDRZEJCZAK - I środa miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 002; w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 502 562 638

MARIA MAŁKOWSKA - I poniedziałek miesiąca ? w godz. 17:30-18:00 - Rada Dzielnicy Kokoszki, ul. Bysewska (Gdańsk-Kokoszki); I czwartek miesiąca ? w godz. 16:30-17:30 ? Biblioteka Niedźwiednik, ul. Podkarpacka (Gdańsk-Niedźwiednik); II czwartek miesiąca ? w godz. 17:00-18:00 - Dom Kultury LWSM Morena, ul. Nałkowskiej 3 (Gdańsk-Morena); III czwartek miesiąca ? w godz. 17:00-18:00 ? Rada Osiedla Brętowo, ul. Góralska 17 (Gdańsk-Niedźwiednik); w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 600 636 728, e-mail: maria.malkowska@neostrada.pl

PATRYCJA MLEJNEK-GAŁĘZA - II poniedziałek miesiąca - w godz. 15:30-16:30 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie1, pok. 109, w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym 0 609 404 752

OKRĘG WYBORCZY NR 4
Wrzeszcz, Strzyża, Aniołki.

Radni: Wojciech Błaszkowski (PO), Wiesław Kamiński (PiS), Maciej Krupa (PO), Anna Połetek (PiS), Mirosław Zdanowicz (PO).

WOJCIECH BŁASZKOWSKI - Uwaga - zmiana terminu dyżurów w okresie od lipca do września 2010! Lipiec - I i III czwartek miesiąca - w godz. 16:30-17:30 - Klub Artystyczny Winda, ul. Racławicka 17 (Gdańsk-Wrzeszcz);  wrzesień - I i III czwartek miesiąca - w godz. 16:30-17:30 - Klub Artystyczny Winda, ul. Racławicka 17 (Gdańsk-Wrzeszcz); w sprawach pilnych tel. 0692 235 612 lub wojciechblaszkowski@wp.pl

WIESŁAW KAMIŃSKI - ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 11:00-12:00 - Biuro Poselskie posła Andrzeja Jaworskiego, ul. Kościuszki 49 (na terenie Klubu Sportowego Gedania w Gdańsku Wrzeszczu); kontakt przez skype: wieslaw.kaminski3

MACIEJ KRUPA - przedostatni czwartek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 Biuro Regionu Pomorskiego PO RP Gdańsk, ul. Grunwaldzka 84 (CH MANHATTAN IV piętro), tel. 0 609 807 788, e-mail poczta@maciejkrupa.pl ,www.maciejkrupa.pl

ANNA POŁETEK - I czwartek miesiąca - w godz. 15:00-16:00 ? Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 002
(4 sierpnia dyżur odwołany z powodu urlopu)

MIROSŁAW ZDANOWICZ - I, II, III czwartek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - siedziba Rady Osiedla Strzyża, ul. Sychty 12/14 (Gdańsk-Strzyża), tel. (58) 520 27 92 oraz kontakt: szef@zdanowicz.pl, www.miroslawzdanowicz.pl, tel. (58) 554 32 06 (w godz. 10:00-16:00)

OKRĘG WYBORCZY NR 5
Zaspa Rozstaje, Zaspa Młyniec, Przymorze Wielkie.

Radni: Jerzy Borowczak (PO), Krystian Kaczmarek (PiS), Zdzisław Kościelak (PiS), Agnieszka Owczarczak (PO), Piotr Skiba (PO).

JERZY BOROWCZAK - I czwartek miesiąca ? w godz. 16:00-17:30 ? Klub Osiedlowy ?Piastuś?, ul. Piastowska 98a (Gdańsk-Przymorze), w godz. 18:00-19:30 - Osiedlowy Dom Kultury SM Przymorze ?Bolek i Lolek?,
ul. Kołobrzeska 57 (Gdańsk-Przymorze); w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym
tel. 0 502 354 500 , e-mail: dyrektor@fcs.org.pl Uwaga! 18.10.2010r. rezygnacja z mandatu radnego w związku z wyborem do Parlamentu RP.

KRYSTIAN KACZMAREK - I środa miesiąca ? w godz. 17:00-18:00 - Osiedlowy Dom Kultury SM Przymorze ?Bolek i Lolek?, ul Kołobrzeska 57 (Gdańsk-Przymorze); w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 502 757 422

ZDZISŁAW KOŚCIELAK - I poniedziałek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozstaje, ul. Leszczyńskich 4 (Gdańsk-Zaspa), w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym 0 501 330 127, e-mail: z.koscielak@gdansk.gda.pl , www.zdzislawkoscielak.cal.pl

AGNIESZKA OWCZARCZAK - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta
I środa miesiąca - w godz.18:00 - 19:00 - Dom Kultury Młyniec, ul. Pilotów 3 (Gdańsk-Zaspa), w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym 0 502 064 522 lub e-mail: agnieszka@owczarczak.pl
Informacja pod numerem (58) 323 70 39

PIOTR SKIBA - I poniedziałek miesiąca ? w godz. 18:00-19:00 - Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozstaje ul. Leszczyńskich 4 (Gdańsk-Zaspa); I czwartek miesiąca ? w godz. 18:00-19:00 - Osiedlowy Dom Kultury SM Przymorze ?Bolek i Lolek?, ul Kołobrzeska 57 (Gdańsk-przymorze); ostatnia środa miesiąca ? w godz. 18:00-19:00 Dom Kultury Młyniec, ul. Pilotów 3 (Gdańsk-Zaspa); w każdej sprawie kontakt telefoniczny 0 601 846 461

OKRĘG WYBORCZY NR 6
Przymorze Małe, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa.

Radni : Małgorzata Chmiel (PO), Jarosław Gorecki (PO), Stefan Grabski (PiS), Sylwester Pruś (PO), Jacek Teodorczyk (PiS).

MAŁGORZATA CHMIEL - II środa miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - siedziba Rady Dzielnicy Osowa,
ul. Balcerskiego 35 (Gdańsk-Osowa), III wtorek miesiąca - w godz. 17:00-18:00 - Biblioteka Oliwska, ul. Opata
J. Rybińskiego 9 (Gdańsk-Oliwa), w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu telefonicznym 0 601 627 400,
e-mail m.chmiel@gdansk.gda.pl

JAROSŁAW GORECKI - I środa miesiąca - w godz. 15:00-17:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 207. Uwaga! Październikowy dyżur (ze względu na ważne sprawy służbowe) będzie odwołany. W sprawach pilnych proszę o umówienie spotkania pod numerem 0-59 323 70 39.

STEFAN GRABSKI - I czwartek miesiąca - godz. 18:00 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 002, kontakt tel. 0 502 197 297, e-mail: stefangrabski1@wp.pl

SYLWESTER PRUŚ - w poniedziałki - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 212; w środy na terenie gdańskich dzielnic (jeśli sprawa wymaga wizji lokalnej) po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 0 609 233 809, e-mail prus.sylwester@wp.pl

JACEK TEODORCZYK - I środa miesiąca - w godz.: 17:00-18:00 - Rada Osiedla Osowa - Balcerskiego 35 (Gdańsk-Osowa); I czwartek miesiąca - w godz. 15:30-16:30 - Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1, pok. 002 , I piątek miesiąca - w godz.: 14:00-15:00 - Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani ? ul. Grunwaldzka 569 (Gdańsk-Oliwa). Uwaga! 1 października (ze względu na udział w otwarciu nowej przychodni -  dyżur  przy ul. Grunwaldzkiej 569 - odwołany). Kontakt: e-mail: jotwute@amg.gda.pl, jotwute@gumed.edu.pl, tel.: (058) 349 32 23.

metryczka publikacji