BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska - Urząd Miejski w Gdańsku

Urząd Miejski w Gdańsku Herb Gdańska

ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
tel. centrala: +48 58 323 60 00
tel. informacja: +48 58 323 60 68
fax: +48 58 302 39 41,
e-mail: umg@gdansk.gda.pl
elek. skrzynka podawcza: ePUAP
/UMGDA/SkrytkaESP


Gdański Ośrodek Sportu

 

 

logo_GOS  

Gdański Ośrodek Sportu

ul. Traugutta 29, 80-221 Gdańsk
NIP 583-001-05-79
REGON 000589228
PKO S.A. 70124012681111001038603968
e-mail: biuro@sportgdansk.pl
adres www: www.sportgdansk.pl

 

Dane do faktury:
nabywca: Gmina Miasta Gdańska, ul. Nowe Ogrody 8/12, 80-803 Gdańsk, NIP 583-00-11-969
płatnik (ew. odbiorca): Gdański Ośrodek Sportu, ul. Traugutta 29, 80-221 Gdańsk

dyrektor – Leszek Paszkowski
z-ca dyrektora ds. technicznych – Janusz Podraska
z-ca dyrektora ds. usług i imprez sportowo-rekreacyjnych – Kamil Koniuszewski

Biuro GOS czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30 – 15.30
Dyrektor GOS przyjmuje interesantów w sprawach skarg i interwencji w każdą środę, w godzinach 10.00-11.00, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.
Sekretariat – kierownik ds. organizacyjno-administracyjnych: Monika Zakrzewska
tel. +48 58 524-34-73, +48 501-596-316
faks +48 58 524-34-93
e-mail: biuro@sportgdansk.pl

Główny księgowy: Janusz Zbiciński
tel. +48 58 524-34-94, +48 798-709-004
e-mail: janusz.zbicinski@sportgdansk.pl

Księgowość:
tel. +48 58 320-85-12, +48 58 524-34-94, +48 506-173-764
Kadry i płace – Główny Specjalista do spraw kadr i płac: Olga Romanowska
tel. +48 58 341-89-38, +48 516 – 042 – 255
e-mail: olga.romanowska@sportgdansk.pl

Najem i Dzierżawa – kierownik: Agata Rudzińska
tel. +48 58 524-18-51, 517-806-587, +48 507-660-894
e-mail: agata.rudzinska@sportgdansk.pl


Imprezy sportowo - rekreacyjne – kierownik: Radosław Szauer
tel. +48 58 511-01-09, +48 517-806-524
e-mail: radoslaw.szauer@sportgdansk.pl,  imprezy@sportgdansk.pl


Promocja i komunikacja – starszy specjalista do spraw komunikacji: Grzegorz Pawelec
tel. +48 58 524-34-63, 517-806-641
e-mail: grzegorz.pawelec@sportgdansk.pl

Informatyk – Daniel Grzybowski
tel. + 48 58 320-85-11, +48 501- 091- 004
e-mail: daniel.grzybowski@sportgdansk.pl

Biuro Armatorskie jachtu STS Generał Zaruski
kierownik: Krzysztof Dębski
ul. Żabi Kruk 15 A, 80-822 Gdańsk
tel. +48 58 320-84-80, 506-036-022
e-mail: krzysztof.debski@sportgdansk.pl


Obiekty GOS
Kompleks sportowy ul. Traugutta 29 – kierownik: Aleksandra Suwara
tel. +48 58 524-18-52
e-mail: aleksandra.suwara@sportgdansk.pl

Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego – kierownik: Zbigniew Senger
ul. Zawodników 1
tel. +48 58 346-30-27, 517-806-577
e-mail: zbigniew.senger@sportgdansk.pl


Pływalnia kryta ul Chałubińskiego 13 – kierownik: Wojciech Groszewski
ul. Chałubińskiego 13
tel. +48 58 320-74-30, 517-806-662, kasa +48 58 303 66 78
e-mail: wojciech.groszewski@sportgdansk.pl


Pływalnia kryta ul. Siedleckiego 14 – kierownik: Paulina Kalkowska
(p.o. Mariusz Kordonowski)
ul. Siedleckiego 14
tel. +48 58 320-74-32 tel. +48 519-709-363, kasa +48 58 690 40 66
e-mail: paulina.kalkowska@sportgdansk.pl ( mariusz.kordonowski@sportgdansk.pl)


Pływalnia kryta ul. Stryjewskiego 28 Stogi – kierownik: Dariusz Wątróbski
ul. Stryjewskiego 28
tel. +48 58 320-73 53 tel. +48 501 025 476, kasa +48 58 690 40 67
e-mail: dariusz.watrobski@sportgdansk.pl


Obiekty Sportowe Przymorze – kierownik: Krzysztof Jagła
tel. +48 58 320-85-10, 517-806-645
e-mail: krzysztof.jagla@sportgdansk.pl
1. Miejska Hala Sportowa, ul. Kołobrzeska 61 w Gdańsku
2. Kraina Zabawy Park im R. Raegana
3. Sport Park Przymorze, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Operator: Sport Halls s.c.
tel. +48 509 024 105


Obiekty Hydrotechniczne – Marina oraz Przystanie Żeglarskie – kierownik: Monika Rynkowska
ul. Żabi Kruk 15A
tel. +48 58 511 07 18, +48 511 07 19, 517-806- 565
e-mail: monika.rynkowska@sportgdansk.pl

Obiekt sportowy ul. Zielonogórska / Logistyka i zaopatrzenie– kierownik: Rafał Łagoda
ul. Zielonogórska 4
80-812 Gdańsk
tel. +48 58 300-05-03, faks +48 58 302-62-75, +48 517-806-560
e-mail: rafal.lagoda@sportgdansk.pl


Kompleks Sportowy Grunwaldzka 244 – kierownik: Andrzej Wypasek
tel. +48 58 690 40 68, +48 519 709 354
e-mail: andrzej.wypasek@sportgdansk.pl


Przystań Jachtowa Górki Zachodnie – kierownik: Marek Lenard
ul. Przełom 9
tel. +48 58 524-18-08, +48 517-806-529
e-mail: marek.lenard@sportgdansk.pl


Operator: Jachtklub Stoczni Gdańskiej
tel. +48 58 307-31-15


Kąpieliska i obiekty nadmorskie – kierownik: Łukasz Iwański
ul. Tamka 17
tel. +48 58 302-36-99, +48 517-806-588
e-mail: lukasz.iwanski@sportgdansk.pl
www.kapieliskagdansk.pl


Centrum Ratownictwa Wodnego – telefon czynny całodobowo +48 601-689-970
Zgłaszanie zanieczyszczeń oraz uwag – telefon czynny całodobowo +48 58 524-18-53


Kompleks Sportowy przy ul. Hallera 201
Operator: Stowarzyszenie Gdański Klub Sportowy Gedania 1922
tel./fax. +48 58 520-11-88


Tor motokrosowy, ul. Borkowska
Operator: Gdański Auto Moto Klub
tel./fax +48 58 763-49-79

Kompleks Piłkarski, ul. Meissnera
Operator: Stowarzyszenie Klub Tenisowych Asów
tel. +48 533-012-788


Place zabaw: Piotr Derkowski
tel. +48 508-507-404
e-mail: piotr.derkowski@sportgdansk.pl
ul. Fundacyjna
ul.De Gaullea, Dunikowskiego
ul.Dworska
ul.Kochanowskiego
ul.Jana Pawła II
ul.Dolna Brama
ul.Królewskie Wzgórze


Osiedlowe Skateparki: Piotr Derkowski
tel. +48 508-507-404
e-mail: piotr.derkowski@sportgdansk.pl
Dolne Miasto przy Szkole Podstawowej nr 65
Suchanino przy ul. Kamieńskiego
Chełm przy ul. Zielonogórskiej
Osowa, przy ul. Diany i Heleny

metryczka publikacji