Szukaj A A A

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Gmina Miasta Gdańska - Urząd Miejski w Gdańsku

Patronat Prezydenta Gdańska

Dni Elektryki 2016
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk, przy współudziale Politechniki Gdańskiej ma przyjemność zaprosić na 41. Gdańskie Dni Elektryki w dniach 27-29 października 2016 r.
Data: 27 - 29 października 2016 r.

Miejsce: Politechnika Gdańska; ul. Narutowicza 11/12Organizator: Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk
Wyprawa "Jedwabny Szlak 2016"
To pierwsza część ekspedycji promującej na rynku wschodnim i azjatyckim rodzime firmy z branży naftowej prosperujące w Gdańsku.
Data: 23 czerwca 2016 r.

Miejsce: GdańskOrganizator: Fundacja Spółdzielni "Świetlik - Reaktywacja"
Z książką na start
Czy wiesz jak ważne dla rozwoju dziecka jest czytanie książek dziecku, z dzieckiem i przez dziecko? Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości zapoznaj się z projektem "Z książką na start".
Data: 2 kwietnia 2016 r.

Miejsce: GCH Manhattan, al. Grunwaldzka 82 (II piętro); GdańskOrganizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku oraz Fundacja Metropolia Dzieci
Gdańsk jest miastem bez elektrośmieci!
„Moje miasto bez elektrośmieci” to autorski pomysł naszej organizacji na realną pomoc dla samorządów we wdrażaniu zapisów dotyczących zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, wynikających z nowelizacji Ustawy o Utrzymaniu Porządku i Czystości w Gminach. Program adresowany jest do gmin, ale beneficjentami są szkoły oraz społeczności lokalne. Jego celem jest wsparcie samorządu w tworzeniu efektywnego i funkcjonalnego systemu zbierania elektrośmieci oraz kształtowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców. Szkoły przystąpiwszy do programu, korzystają z Funduszu Oświatowego, który przeznaczony jest na zakup nowoczesnego wyposażenia i pomocy dydaktycznych.
Data: 2016

Miejsce: Parking przed sklepem Auchan; ul. Szczęśliwa 3 (punkt czynny w każdą 4-tą sobotę miesiąca w godzinach 10:00 - 15:00)Organizator: ElektroEko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.